• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۲۴
  • شناسه خبر: 9184

بخشودگی جرایم دیرکرد واحدهای صنعتی استان زنجان

پیام ملّت – مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از بخشودگی جرایم دیرکرد واحدهای صنعتی استان زنجان خبر داد. ایرج احمدی در بازدید از فاز توسعه شرکت پویا ریس ابهر با اعلام این خبر افزود: دستوالعمل سازمان صنایع ک ...

پیام ملّت مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان از بخشودگی جرایم دیرکرد واحدهای صنعتی استان زنجان خبر داد.

ایرج احمدی در بازدید از فاز توسعه شرکت پویا ریس ابهر با اعلام این خبر افزود: دستوالعمل سازمان صنایع کوچک مبنی بر بخشودگی جرایم دیرکرد بدهی واحدهای صنعتی که در هفته دولت امسال ابلاغ گردیده بود تا پایان آبان ماه امسال تمدید گردیده است.

وی تصریح کرد: بر اساس این دستورالعمل شرایطی برای بهره مندی از این بخشودگی در نظر گرفته شده است که واحدهای صنعتی در صورت دارا بودن یکی از شرایط اعلامی می توانند از این فرصت استفاده نمایند.

احمدی افزود: بنابر این آن دسته از واحدهایی که دارای پروانه بهره‌برداری بوده یادر مرحله بهره برداری باشند؛ واحدهای دارای پایان کار و یا واحدهایی که در مرحله نصب ماشین آلات خط تولید می باشند می‌توانند شامل این بخشودگی شوند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان اظهار داشت: این شرکت راه اندازی واحدهای تعطیل و تکمیل زیرساخت ها در شهرکهای صنعتی را در اولویت برنامه های خود قرار داده است و از سرمایه گذاری افراد در  در شهرکهای صنعتی استقبال می کند.

گفتنی است مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان ضمن بازدید از خط تولید شرکت پویاریس ابهر و همچنین فاز توسعه این شرکت (پویا بافت) در خصوص نحوه رفع مشکلات این واحد جلسه ای با مدیرعامل شرکت پویاریس برگزار و راه حل های مختلف در ابن باره مورد بررسی قرار گرفت.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست