• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۷-۲۵
  • شناسه خبر: 9202

تعیین تکلیف قراردادهای راکد در شهرک های صنعتی استان زنجان

پیام ملّت – مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: قراردادهای راکد در شهرکهای صنعتی استان زنجان در اسرع وقت باید تعیین تکلیف شوند. ایرج احمدی در بازدید از شهرک و ناحیه صنعتی طارم افزود: با توجه به اینکه برا ...

پیام ملّت مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: قراردادهای راکد در شهرکهای صنعتی استان زنجان در اسرع وقت باید تعیین تکلیف شوند.

ایرج احمدی در بازدید از شهرک و ناحیه صنعتی طارم افزود: با توجه به اینکه برای ایجاد زیرساخت در شهرکهای صنعتی هزینه های زیادی انجام گردیده بنابر این نباید زمین های این شهرک توسط عده ای معطل شوند.

وی تاکید کرد: استفاده از ظرفیت شهرکهای موجود و فعال استان اولویت نخست شرکت شهرک های صنعتی می باشد و در این راستا قرارداد زمین های واگذار شده که هیچ گونه اقدامی بر روی آنها صورت نگرفته است فسخ خواهند شد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به پتانسیل‌های بالقوه در شهرستان طارم گفت: با توجه به اینکه این شهرستان قطب تولید زیتون کشور است و همچنین سیر تولید شده در طارم از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد؛ می بایست استقرار صنایع تبدیلی در شهرک و ناحیه صنعتی طارم مورد توجه قرار گیرد تا ارزش افزوده این محصولات نصیب طارم و استان زنجان شود.

وی بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران در این بخش اشاره و تاکید کرد: زمین های موجود در شهرک و ناحیه صنعتی طارم با نصف قیمت به متقاضیان واگذار می شود که در نوع خود مشوق مطلوبی برای سرمایه گذاران محسوب می شود.

شهرستان طارم داری یک شهرک و یک ناحیه صنعتی می باشد و ایجاد نواحی صنعتی جدید روستایی در این شهرستان در دستور کار شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان می باشد.

۱۱۰/ق

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست