• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۸-۰۵
  • شناسه خبر: 9355

درخشش کاراته‌کاهای زنجانی در مسابقات بین‌المللی آزاد جام پایتخت

پیام ملّت – نایب‌ رئیس هیئت کاراته استان از درخشش باتوان کاراته‌کای زنجانی در مسابقات بین‌المللی جام پایتخت تهران خبر داد. سکینه محرمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تیم کاراته بانوان استان زنجان توانست با کسب نشان ...

پیام ملّت – نایب‌ رئیس هیئت کاراته استان از درخشش باتوان کاراته‌کای زنجانی در مسابقات بین‌المللی جام پایتخت تهران خبر داد.

سکینه محرمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: تیم کاراته بانوان استان زنجان توانست با کسب نشان‌های پرافتخار در مسابقات بین‌المللی جام پایتخت در تهران، خوش بدرخشد.

وی افزود: در این رقابت‌ها تیم شیتوریوی ایران در قالب تیم زنجان توانست چهار مدال طلا، ۸ نقره و ۸ مدال برنز را از آن خود کند.

محرمی تصریح کرد: در بخش کومیته، استان زنجان در رده سنی خردسال با چهار ورزشکار، چهار مقام سومی و در بخش کاتا نیز یک عنوان سومی را کسب کرد.

نایب‌ رئیس هیات کاراته استان زنجان در ادامه به نتایج کسب شده در سایر رده‌های سنی اشاره کرد و گفت: در بخش کومیته و رده سنی نونهالان هفت ورزشکار به دو عنوان اولی و چهار مقام دومی و به یک عنوان سومی و در بخش کاتا نیز دو ورزشکار به دو عنوان اولی و دومی نائل آمدند.

محرمی یادآور شد: در بخش کومیته و رده سنی جوانان دو ورزشکار به دو عنوان اولی و سومی، در بخش کومیته خردسالان دو مقام نایب‌قهرمانی، در بخش کاتا یک مقام سوم و در بخش کومیته نونهالان به دو عنوان دومی و سومی دست یافتند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مسابقات بین‌المللی کاراته سبک‌های آزاد جام پایتخت با حضور بیش از ۱۲۰۰ کاراته‌کا از سراسر کشور در سالن غدیر و افراسیابی تهران برگزار شد و تیم قهرمانان آکادمی ملی‌پوشان ابهر و خرمدره با کسب ۲۹ مدال طلا، ۲۵ نشان نقره و ۱۶ مدال برنز نام استان زنجان را در این مسابقات طنین‌انداز کردند.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست