• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۸-۰۹
  • شناسه خبر: 9421

تصویب ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های آبفای زنجان

پیام ملّت – مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی آب و فاضلاب در استان زنجان تصویب شده است که از این میزان بیش از ۲۲۴میلیارد ریال به طرح های ملی و ملی ب ...

پیام ملّت مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی آب و فاضلاب در استان زنجان تصویب شده است که از این میزان بیش از ۲۲۴میلیارد ریال به طرح های ملی و ملی با ویژگی استانی اختصاص یافته است.

به گزارش «پایگاه خبری – تحلیلی پیام ملّت»، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: از جمع تخصیص و اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای مصوب قانون بودجه امسال بیش از ۳۰۰ میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

وی با اشاره به اجرای برخی پروژه ها در سطح شهرهای استان زنجان افزود: امسال تا کنون بیش از ۱۵ کیلومتر اصلاح و بازسازی شبکه آب بیش از ۴ کیلومتر اجرای خطوط انتقال آبرسانی و نزدیک به ۴ کیلومتر احداث و توسعه شبکه آب در شهرهای استان زنجان اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: در سال جاری ۱۰۰۰ متر مکعب به حجم مخازن آب شهرهای استان افزوده وشده و وارد مدار بهره برداری قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: امسال از لحاظ اجرای طرح های عمرانی نسبت به زمان مشابه در سال گذشته عملکرد معاونت مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بهتر بوده و با توجه به زمان باقیمانده از سال نیز احتمال می روند این روند بیشتر قابل لمس باشد.

جزء قاسمی اضافه کرد: برای سال جاری ۲۷ هزار متر مکعب مخزن آب در دست اقدام بوده و به مدار بهره برداری شهرهای استان می رسد.

این مسئول گفت: حفر ۳ حلقه چاه و تجهیز ۳ حلقه چاه دیگر نیز از جمله اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان در زمینه آبرسانی به شهرهای استان در سال جاری می باشد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به احداث و توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب به طول بیش از ۱۷ کیلومتر در شهرهای استان نیز اشاره کرده و گفت: امسال ۲۱ هزار متر مکعب نیز به حجم تصفیه خانه های فاضلاب استان افزوده خواهد شد.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست