• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۸-۱۰
  • شناسه خبر: 9441

تکمیل و واگذاری ناحیه کارگاهی ظریفان جزو اولویت ها است

پیام ملّت – مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: تکمیل ساخت و ساز کارگاه های ناحیه کارگاهی ظریفان زنجان جزو اولویت های این شرکت می باشد. ایرج احمدی در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اس ...

پیام ملّت مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: تکمیل ساخت و ساز کارگاه های ناحیه کارگاهی ظریفان زنجان جزو اولویت های این شرکت می باشد.

ایرج احمدی در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: زیرساخت‌های این ناحیه کارگاهی از جمله آب، برق و گاز تامین و همه معابر آن بازگشایی و زیرسازی شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه ساخت واحدهای کارگاهی نیز به صورت EPC به پیمانکار واگذار شده بود و با توجه به نوسانات اخیر قیمت‌ها، متاسفانه پیمانکار با قیمت ارایه شده نمی توانست به کار خود ادامه دهد ولی هم اکنون با مذاکراتی که صورت گرفته و نرخ تعدیلی که به پیمانکاران ابلاغ شده است؛ به زودی ساخت این پروژه توسط پیمانکار یا وگذاری آن به صورت زمین خام به متقاضیان تعیین تکلیف می شود.

احمدی تاکید کرد: در صورت واگذاری زمین خام به متقاضیان، قطعا ساخت سازها به صورت نقشه تیپ اجرا خواهد شد و شرکت بر نحوه ساخت و سازها نظارت خواهد داشت.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به راه دسترسی این ناحیه کارگاهی از سمت آزاد راه نیز گفت: با توجه به مذاکرات صورت گرفته با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و با عنایت به اینکه مرکز خدمات رفاهی در داخل این ناحیه کارگاهی در نظر گرفته شده است؛ بنابراین مشکل راه دسترسی این ناحیه از سمت آزادراه مرتفع گردیده است.

احمدی در خصوص ناحیه کارگاهی نیکان نیز گفت: در حال تملک زمین این ناحیه کارگاهی در جنب عوارضی آزادراه زنجان-تبریز می باشیم و خوشبختانه با مساعدت دستگاههای ذیربط، روند این کار تسریع شده است.

به گفته احمدی، ظرف هفته آینده پیشنهادهای ارایه شده از سوی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شرکت شهرکهای صنعتی استان در جلسه ای با حضور معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان بررسی و نسبت به چگونگی تکمیل و نحوه واگذاری این ناحیه کارگاهی تصمیم گیری خواهد شد.

ناحیه کارگاهی ظریفان با مساحت۲/۳ هکتار در ضلع شمالی عوارضی آزادراه زنجان- تهران واقع گردیده و ساخت ۱۰۳ واحد به صورت نمایشگاهی-کارگاهی به همراه مرکز خدمات رفاهی، نمازخانه و استراحتگاه پیش بینی گردیده است.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست