• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۸-۱۲
  • شناسه خبر: 9526

سازمان بسیج رسانه استان زنجان مردم را به راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت کرد

پیام ملّت – سازمان بسیج رسانه استان زنجان مردم را به راهپیمایی وحدت آفرین ۱۳ آبان دعودت کرد. در بخشی از بیانیه این سازمان به پیام تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اشاره شده است که فرمدند : هر چه ...

پیام ملّت – سازمان بسیج رسانه استان زنجان مردم را به راهپیمایی وحدت آفرین ۱۳ آبان دعودت کرد. در بخشی از بیانیه این سازمان به پیام تاریخی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) اشاره شده است که فرمدند : هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید که همین فریاد همگانی «مرگ بر آمریکا» برای او مرگ می‌آورد.

به گزارش «پایگاه خبری – تحلیلی پیام ملّت » از زنجان ؛ بیانیه بسیج رسانه زنجان به رهنمودهای رهبرمعظم انقلاب اشاره می کند که :« دشمن را بشناسید و فریب نخورید. آمریکا به معنای واقعی کلمه دشمن ملت ایران است».

در بخش دیگری از بیانیه سازمان بسیج رسانه استان زنجان آمده است : ۱۳ آبان یادآور ۳ واقعه مهم سالروز تبعید حضرت امام راحل به ترکیه در سال ۴۳، به خاک و خون کشیدن دانش آموزان و دانشجویان توسط رژیم منحوس پهلوی در سال ۵۷ و یوم ا… فتح و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان پیرو خط امام در سال ۵۸ است که هر یک نقطه عطف تاریخی و عاملی جهت سرعت بخشیدن به روند شکل گیری، تداوم و استمرار و بالندگی انقلاب بودند.

راهپیمایی ۱۳ آبان بهترین فرصت برای تبیین و ترویج روحیه استکبارستیزی و افزایش آگاهی نسل آینده ساز کشور از جنگ نرم است. روند مواجهه نظام سلطه و استکبار با انقلاب اسلامی در یکی از حساس‌ترین و پیچیده‌ترین مراحل خود قرار دارد. اقدامات خصمانه نظام سلطه در بدعهدی‌ها و پیمان شکنی‌ها برای ملت ایران به خوبی عیان گشته و اینک کمتر کسی را می‌توان یافت که با این همه خصومت بتواند به آمریکا اعتماد داشته باشد. حمایت از رژیم طاغوتی پهلوی، تحمیل جنگ ۸ ساله به ایران، حمایت تمام قد از منافقین، حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران، تلاش برای ایجاد ناامنی در خاورمیانه و ایران، تشکیل و حمایت از گروه‌های تروریستی، تحمیل تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و خروج از برجام و همچنین تلاش برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی نمونه‌های از دشمنی‌های شیطان بزرگ است.

درپایان اعلام شده است ؛ اصحاب رسانه استان زنجان همگام با مردم غیور وشهید پرور استان زنجان در صفوف به هم پیوسته و متحدانه درراهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان شرکت خواهند کرد و با تاسی از مقتدای آزادیخواهشان شعار «هَیْهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة» را مصداق عملی خواهند بخشید تا به فضل خداوند متعال حماسه‌ای دیگر از اقتدار و عظمت ایران سرفراز خلق گردد و در پایان اینکه ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با تاسی از فرمایشات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب، همیشه بخاطر دارند و خواهند داشت که دولت آمریکا دشمن اصلی ملت ایران است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست