• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۸-۱۲
  • شناسه خبر: 9512

شیرهای سنگی در راه سبزه میدان/توسعه مسائل فرهنگی شهر با ایجاد پیاده راه سبزه میدان

پیام ملّت – شهردار زنجان گفت: استفاده از نمادهای فرهنگی گذشته مثل شیر های سنگی با بازخورد و پیشنهاد خود مردم به سبزه میدان آورده می شوند، چون معتقدیم یاد و خاطره نوستالوژی در اجرای طرح پیاده راه سبزه میدان باید مور ...

پیام ملّت شهردار زنجان گفت: استفاده از نمادهای فرهنگی گذشته مثل شیر های سنگی با بازخورد و پیشنهاد خود مردم به سبزه میدان آورده می شوند، چون معتقدیم یاد و خاطره نوستالوژی در اجرای طرح پیاده راه سبزه میدان باید مورد توجه قرار گیرد.

مسیح اله معصومی با بیان اینکه پیاده راه سبزه میدان در مرکز شهر زنجان ظاهرا یک اقدام و اجرای پروژه عمرانی است ، اظهار داشت: اجرای طرح پیاده راه سبزه میدان با بستر برنامه های فرهنگی تعریف شده است.

معصومی با اشاره به بررسی جریان فرهنگی پیاده راه سازی در مرکز شهر اظهار داشت: قبل از شروع پیاده راه سبزه میدان با تبلیغات گسترده ای در وسائط نقلیه عمومی و چاپ بروشورهای با مضامین فرهنگی انجام شد تا ذهن و افکار عمومی را برای پذیرش این پروژه آماده کند.

 

شهردار زنجان یادآورشد: بحث اجرای پیاده راه سازی گرچه نیازمند همراهی مردم بود و مهمترین هدف مجموعه مدیریت شهری نیز ایجاد بستر فرهنگی در این زمینه بود که با برگزاری جلسات متعدد به این مهم دست یافتیم .

به گفته معصومی، اجرای این پروژه در بافت قدیم و مرکز شهر گذشته از توسعه عمران و آبادانی موجب توسعه فرهنگ غنی شهروندان زنجان و همچنین باعث صمیمیت شهروندان و خانواده ها خواهد شد.

معصومی همچنین ایجاد بستر فرهنگی و هنری برای افراد هنرمند و ایجاد شادی و نشاط برای رشته های مختلف هنری همراه با اشتغال هنرمندان را حائز اهمیت برشمرد و تاکید کرد: تلاش می کنیم شادی و نشاط در پیاده راه سبزه میدان به مرکز شهر باز گردد.

۱۱۰/ق

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست