• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۸-۱۴
  • شناسه خبر: 9584

امکان تغییر رشته ذخیره پزشکی تا ۱۵ آبان

پیام ملّت – دانشجویان پذیرفته‌شده ذخیره گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند تا ۱۵ آبان‌ماه درخواست تغییر رشته یا انتقالی خود را به دانشگاه ارائه دهند. به گزارش آنا، پیرو اطلاعیه شماره ۲ مرکز سنجش و پذیرش دربار ...

پیام ملّت دانشجویان پذیرفته‌شده ذخیره گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند تا ۱۵ آبان‌ماه درخواست تغییر رشته یا انتقالی خود را به دانشگاه ارائه دهند.

به گزارش آنا، پیرو اطلاعیه شماره ۲ مرکز سنجش و پذیرش درباره آن‌ دسته از داوطلبان ذخیره اعلام شده در ۱۱ مهر‌ماه که در موعد مقرر نسبت به تکمیل فرم شماره ۱۵ اقدام کرده‌اند و برای پذیرش قطعی در یکی از اعلام نتایج مراحل قبل امکان شرکت در فرآیند تکمیل ظرفیت این مرحله از آنها سلب شده است، می‌توانند نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خود اقدام کنند.
بر این اساس همه پذیرفته‌شدگان اعلام نتایج ۲۵ شهریور‌ماه و ۲۳ مهر‌ماه در صورت عدم ثبت‌نام و اشتغال به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی باید برای استفاده از تسهیلات تغییر رشته یا انتقال حداکثر تا پایان وقت اداری ۱۵ آبان‌ماه به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه و نسبت به تعیین تکلیف خود اقدام کنند.
کسب حد نصاب نمره توسط دانشجو از جمله شرایط لازم برای استفاده از این تسهیلات خواهد بود و داوطلبانی که در مهلت مقرر اقدام نکنند امکان استفاده از این تسهیلات را تحت هیچ شرایطی نخواهند داشت.
۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست