• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۹-۰۵
  • شناسه خبر: 9936

ملت ایران زیر پرچم شیاطین جهان نخواهند رفت

پیام ملّت – فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: ملت ایران و بسیجیان، بزرگ شده در زیر پرچم اسلام هستند و هرگز زیر پرچم شیاطین جهان نخواهند رفت.   به گزارش ایرنا، سردار جهانبخش کرمی در همایش بزرگ بسیج ...

پیام ملّت فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: ملت ایران و بسیجیان، بزرگ شده در زیر پرچم اسلام هستند و هرگز زیر پرچم شیاطین جهان نخواهند رفت.

 

به گزارش ایرنا، سردار جهانبخش کرمی در همایش بزرگ بسیجیان زنجان که در سالن ۶ هزار نفری امام خمینی(ره) واقع در مجموعه ورزشی انقلاب این شهر برگزار شد، افزود: ملت ایران در مقابل انواع نقشه ها و دسیسه های شوم و پلید دشمنان، هوشیار و آگاه هستند و به هیچ وجه مرعوب آنان نمی شوند.
وی با بیان اینکه مردم ایران گوش به فرمان رهبری هستند و با حضور در صحنه، توطئه های دشمنان دین و قرآن را در نطفه خفه خواهند کرد، اظهار داشت: نیروهای بسیجی در تمام صحنه ها حضور دارند و در عرصه های مختلف ازجمله اقتصادی، سازندگی، محرومیت زدایی، نقش مهمی ایفا می کنند که این قابل تحسین است.
سردار کرمی، حضور بسیجیان در صحنه و مشارکت مردم در اداره امور کشور، انقلاب را بیمه کرده است، افزود: پنج آذر ۵۸ امام خمینی (ره) فرمان تشکیل بسیج را به منظور خنثی کردن توطئه ها و فتنه های دشمنان انقلاب اسلامی، صادر کردند که این تدبیر ارزشمند و تاریخی امام راحل، استکبار را خوار و زبون کرده است.
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه از آن زمان تاکنون، بسیج در اوج شکوفایی، توانمندی، عزت و اقتدار است، گفت: بسیجیان با تمام توان از انقلاب و جمهوری اسلامی در مقابل فتنه ها و دسیسه ها، پاسداری می کنند و همواره نقشه های آنان را نقش برآب و بی اثر می سازند.
سردار کرمی، یادآور شد: بسیجیان در دوران دفاع مقدس نیز حماسه های جاوید و زیبا خلق کردند که این نشان از سلحشوری، رشادت و شجاعت این نیروی مردمی است.
وی تصریح کرد: امروز هسته های بسیج به منظور مقابله با استکبار جهانی در اکثر کشورهای اسلامی از جمله عراق، یمن، سوریه، غزه و لبنان، شکل گرفته است.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست