• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۹-۰۵
  • شناسه خبر: 9913

پیشرفت زنجان با تعامل شورا شهر و شهرداری امکان دارد

پیام ملّت – شهردار زنجان با بیان اینکه تعامل بین اعضای شورای شهر و شهرداری باعث پیشرفت و توسعه بیش از پیش در شهر خواهد شد، گفت: هر خروجی در راستای عمران شهری همراه با دردسر است و شهروندان باید عذرمجموعه مدیرت شهری ...

پیام ملّت شهردار زنجان با بیان اینکه تعامل بین اعضای شورای شهر و شهرداری باعث پیشرفت و توسعه بیش از پیش در شهر خواهد شد، گفت: هر خروجی در راستای عمران شهری همراه با دردسر است و شهروندان باید عذرمجموعه مدیرت شهری و شهردار زنجان را بپذیرند.

به گزارش «پایگاه خبری – تحلیلی پیام ملّت»، مسیح اله معصومی در آئین افتتاحیه پیاده راه مسیر سبزه میدان و ۱۰ پروژه عمرانی و ترافیکی شهرداری با اشاره به اهمیت اجرای پروژه پیاده راه دراین مسیر، با هدف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در هسته مرکزی شهر زنجان، افزود:  مدیریت شهری در تلاش برای ارتقای جایگاه شهر زنجان همپای دیگر شهرهای کشور است.

وی ادامه داد :اجرای طرح پیاده راه در هسته مرکزی شهر در راستای ایجاده پیاده راه برای پیاده روی خانوادگی با هدف فرهنگی اجتماعی، واقتصادی توام با ایجاد امنیت و آسایش خاطر برای خانواده ها و شهروندان زنجان بوده است.

شهردار زنجان با بیان اینکه اجرای پروژه های عمران و توسعه شهر زنجان از مهمترین الویت های مجموعه مدیریت شهری زنجان است، ادامه داد: اجرابی پروژه های زیر بنایی در شهر حائز اهمیت است.

معصومی از افتتاح همزمان۱۰ پروژه عمرانی و ترافیکی در  کنار افتتاح پیاده راه سبزه میدان خبر داد و گفت: همزمان با افتتاح پیاده راه سبزه میدان پروژه های بلوار مهر، پارک های طلوع ، نورالزهرا ، رضوان ، نیایش و فضای سبز مقابل ترمینال مسافربری،اصلاح هندسی تقاطع تربیت و میدان جهاد و بازار چه های رضوان و الهیه افتتاح و جهت استفاده در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی با اشاره به تلاش های مجموعه مدیریت شهری زنجان، تصریح کرد: هدف این مجموعه اجرای پروژه ها و طرحهای بلند مدت در راستای توسعه و عمران شهری بوده است.

شهردار زنجان نگاه به اجرای پروژه میدان اصلی شهر یعنی سبزه میدان به عنوان عظیم ترین پروژه در هسته مرکزی زنجان به عنوان قلب تپنده شهر با نگاه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی عنوان کرد و گفت: پارک بانوان غرب شهرزنجان درسال آینده به بهره برداری می رسد.

وی  هدف ازاجرای طرح پیاده راه درشهر زنجان را توسعه و رونق کسب و کار دانست و گفت: پیاده راه ابروی برای شهر زنجان خواهد بود.

معصومی نقش مردم را در راستای همکاری و مشارکت با شهرداری مهم ارزیابی کرد و گفت: پرداخت به موقع عوارض به شهرداری باعث تسهیل مطالبات شهروندان از شهرداری خواهد شد.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست