• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۹-۱۰
  • شناسه خبر: 9991

هیچ معامله ای را در اجرای عدالت نمی پذیریم

 پیام ملّت – رییس کل دادگستری استان زنجان تأکید کرد: در راستای حقوق عامه مردم و اجرای عدالت هیچ معامله ای را نمی پذیریم. حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در جلسه شورای معاونان بر استفاده از ظرفیت های استان در جهت ...

 پیام ملّت رییس کل دادگستری استان زنجان تأکید کرد: در راستای حقوق عامه مردم و اجرای عدالت هیچ معامله ای را نمی پذیریم.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در جلسه شورای معاونان بر استفاده از ظرفیت های استان در جهت  ایجاد بسترها و تمهیدات لازم برای آزادی زندانیان جرایم مالی خصوصا زندانیان مهریه برای کاهش جمعیت کیفری زندان های استان تأکید کرد.

وی با بیان اینکه  سیاست های قوه قضاییه بایستی با جدیت و دقیق در استان اجرا گردد افزود: ما مجری سیاست های قوه قضاییه هستیم لذا بایستی برای تحقق این سیاست ها قدم های موثری برداریم .

نیارکی پالایش پرونده های زندانیان را در جهت بررسی وضعیت زندانیان  امری مهم برشمرد و اظهار کرد: با استقرار قاضی ناظر زندان در خود زندان بایستی توجه به امورات زندانیان بصورت دقیق و منظم انجام شود تا از بروز برخی مشکلات پیشگیری شود .

رییس شورای قضایی استان با اشاره به اینکه شناسایی و آسیب شناسی برخی چالش های موجود بایستی ابتدا در سطح استان انجام شود بعد به دنبال راهکار و یا به عبارتی سراغ درمان باشیم که همه در این موضوع تلاش و همکاری نمایند.
این مقام عالی قضایی تأکید کرد : در راستای حقوق عامه مردم و اجرای عدالت هیچ معامله ای را نمی پذیریم و همه ما  در این زمینه مسئولیت خطیر داریم چرا که اگر در این خصوص کوتاهی نماییم باید جواب پس بدهیم  و بنده هم هیچ عذری را  از کسانی که در این مقوله  کوتاهی کنند، نمی پذیرم .

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی  بر اجرای دقیق احکام در دستگاه قضایی استان اشاره کرد و افزود: اجرای حکم الهی، فضل الهی را در پی دارد و نگران اجرای احکام الهی نیستیم، چون آثار خوبی دارد.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست