• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۹-۲۴
  • شناسه خبر: 10193

دستگاه ها پیگر جدی مناسب سازی باشند

پیام ملّت – استاندار زنجان گفت: دستگاه های اجرایی که فضای مناسبی برای تردد مردم به ویژه معلولان ندارند باید متعهد شوند در زمان بندی مشخصی نسبت به اصلاح ساختار فیزیکی دستگاه خود اقدام عملی انجام دهند. فتح اله حقیقی ...

پیام ملّت استاندار زنجان گفت: دستگاه های اجرایی که فضای مناسبی برای تردد مردم به ویژه معلولان ندارند باید متعهد شوند در زمان بندی مشخصی نسبت به اصلاح ساختار فیزیکی دستگاه خود اقدام عملی انجام دهند.

فتح اله حقیقی در شورای مناسب سازی اماکن و معابر شهری، شهر زنجان را شهری تاریخی و فرهنگی توصیف کرد که نیازمند نصب اِلمان در ورودی های شهر است و خاطرنشان کرد: شهرداری ها باید فضاهای شهری و مناطق ورودی شهرها را متناسب با ویژگی های فرهنگی و تاریخی استان، آراسته نمایند.

وی در راستای انجام اقدامات عملیاتی برای مناسب سازی فضاهای شهری، تشکیل کارگروه ویژه‌ای به ریاست معاونت عمرانی استانداری را ضروری دانست و گفت: این کمیته کارشناسی یکماه فرصت خواهد داشت تا وضعیت فضای ادارات استان به لحاظ رعایت مواد مناسب سازی را بررسی و گزارش نهایی خود را ارائه نماید.

حقیقی اضافه کرد: در ادارات جهت تسهیل پاسخگویی به مردم می بایست مدیران یا یکی از معاونین که بیشتر مورد مراجعه عموم مردم هستند در طبقه همکف مستقر شوند و میز خدمت در دستگاه های اجرایی باید فعال تر شود.

استاندار زنجان با تاکید بر انجام اقدامات جدی و عملیاتی در راستای مناسب سازی اماکن و معابر شهری، اظهار کرد: باید با مناسب سازی معابر و اماکن عمومی، نظافت پل های ورودی و بهسازی فضاهای موجود شهری احساس آرامش و نشاط اجتماعی را در شهروندان ایجاد کرد.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست