• تاریخ: ۱۳۹۷-۰۹-۲۸
  • شناسه خبر: 10254

تدوین سند جامع پدافند غیرعامل در تمامی استان ها

پیام ملّت – استاندار زنجان با تاکید بر ضرورت تدوین سند جامع پدافند غیر عامل در استان‌ها، گفت: ۹۵ درصد این سند در زنجان تهیه شده است. فتح اله حقیقی در شورای پدافند غیرعامل استان، بخشی از ضعف‌ها در حوزه پدافند غیر عا ...

پیام ملّت استاندار زنجان با تاکید بر ضرورت تدوین سند جامع پدافند غیر عامل در استان‌ها، گفت: ۹۵ درصد این سند در زنجان تهیه شده است.

فتح اله حقیقی در شورای پدافند غیرعامل استان، بخشی از ضعف‌ها در حوزه پدافند غیر عامل را بدلیل عدم فرهنگ‌سازی مناسب این حوزه در جامعه دانست و تصریح کرد: برای موفقیت در این حوزه مردم باید با ذات پدافند غیر عامل آشنا شوند.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه باید زیرساخت‌های استان را بررسی شود، خاطر نشان کرد: با آشنایی و اشرافیت می‌توان برنامه‌ریزی لازم در حوزه پدافند غیر عامل را انجام داد.

نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: در بخش پدافند غیر عامل آموزش و رزمایش‌ها نکات مهمی است که باید مورد توجه و تاکید قرار گیرد.

حقیقی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی پدافند و تشکیل کارگروه‌ها موضوع مهمی است، ادامه داد: پدافند غیر عامل موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری است که باید مورد توجه جدی در استان‌ها قرار گیرد و اهمیت دادن به پدافند غیر عامل در عمل نشان داده شود.

در پایان این جلسه، طی حکمی از سوی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور استاندار زنجان به سمت فرمانده قرارگاه پدافند زیستی استان زنجان منصوب شد.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست