• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۰-۱۱
  • شناسه خبر: 10523

ضرورت نظارت کامل سازمان های مرتبط بر اصناف و عرضه کنندگان کالاهای اساسی

پیام ملّت – حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی گفت: با توجه به مشکلات و نوسانات به وجود آمده در ماههای اخیر در بازار و افزایش قیمت بی رویه بعضی از کالاها که موجب نارضایتی مردم شریف به ویژه قشر کم درآمد جامعه اسلامی ...

پیام ملّت حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی گفت: با توجه به مشکلات و نوسانات به وجود آمده در ماههای اخیر در بازار و افزایش قیمت بی رویه بعضی از کالاها که موجب نارضایتی مردم شریف به ویژه قشر کم درآمد جامعه اسلامی گردیده است بایستی اقدامات موثر در جهت کاهش قیمت ها انجام گیرد.

رییس کل دادگستری استان زنجان در نامه ای خطاب به  مدیر کل صنعت و معدن و تجارت استان زنجان خاطر نشان کرد: درخواست پیگیری و توجه به  این قبیل از مشکلات  از سوی مردم  و مسئولین  استان  انتظاری به حق مردم عزیز به ویژه نماینده ولی فقیه در استان حضرت آیت اله خاتمی  برساماندهی امور و  نظارت کامل و جدی به  سازمانهای مرتبط با اصناف و عرضه کنندگان کالاهای اساسی مردم است که در این راستا  اقدام و نظارت اساسی ضروری است .

وی در ادامه یاد آورد شد: با فعال کردن و احد نظارت و بازرسی آن اداره کل در سطح استان و همکاری با تعزیرات حکومتی و عنداللزوم نظارت قانونی دادستان ها  در تمام حوزه های قضایی به نحو مستمر اقدام و نتیجه را نیز به این مرجع ارسال کنند.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست