• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۰-۱۸
  • شناسه خبر: 10654

سرانه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز طارم یک مترمربع است

پیام ملّت – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز طارم تعداد دانشجویان این مرکز دانشگاهی را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: زیربنای ساختمان جدید۳۰۰ مترمربع است که با احتساب تعداد دانشجویان سرانه آمورشی یک مترمربع است. جعفر قزلباش ...

پیام ملّت – رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز طارم تعداد دانشجویان این مرکز دانشگاهی را ۳۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: زیربنای ساختمان جدید۳۰۰ مترمربع است که با احتساب تعداد دانشجویان سرانه آمورشی یک مترمربع است.

جعفر قزلباش در گفتگو با «پایگاه خبری – تحلیلی پیام ملّت» با اعلام این خبر افزود: هر چند ساختمان جدید مستقر در مرکز شهر استیجاری است، اما نسبت به ساختمان قبلی نوساز و دارای امکانات بیشتری است.

وی از جابجایی ساختمان این دانشگاه به مرکز شهر خبر داد و گفت: انتقال مکان به مرکز شهر در معرفی بیشتر ظرفیت های این دانشگاه و رشته های آن برای عموم تاثیر داشته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز طارم در پاسخ به سوالی درباره تعداد رشته های این مرکز دانشگاهی گفت: اکنون دانشجویان این مرکز در۱۰ رشته تحصیلی مشغول تحصیل هستند و تلاش می کنیم، تعداد رشته ها را نیز بیشتر کنیم.

قزلباش با بیان اینکه تعداد دانشجویان این مرکز تغییر نکرده است،ادامه داد: با تنوع رشته های جدید تلاش می کنیم، افزایش دانشجو داشته باشیم.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست