• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۱-۱۴
  • شناسه خبر: 11014

فعالیت های فرهنگی و هنری از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است

پیام ملّت – سرپرست حوزه هنری استان زنجان گفت: امروز در سایه ارزش های انقلاب، فعالیت های فرهنگی و هنری هم از حیث محتوایی و هم از جنبه گستردگی از جایگاه مطلوب و ویژه‌ای برخوردار است. امیر نعمتی در جمع خبرنگاران با بی ...

پیام ملّت – سرپرست حوزه هنری استان زنجان گفت: امروز در سایه ارزش های انقلاب، فعالیت های فرهنگی و هنری هم از حیث محتوایی و هم از جنبه گستردگی از جایگاه مطلوب و ویژه‌ای برخوردار است.

امیر نعمتی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه چهل سالگی نشانه بلوغ و رشد همه جانبه انقلاب اسلامی است، افزود: حوزه هنری به عنوان یکی از نهادهای انقلابی وظیفه ترویج و اشاعه فرهنگ و هنر مبتنی بر ارزش‌های انقلابی و اسلامی را بر عهده دارد.
وی در تشریح برنامه‌های حوزه هنری زنجان برای بزرگداشت چهل سالگی انقلاب، گفت: نمایش «روزهای بی‌قوام» با موضوع انقلاب، از ۱۷ تا ۲۳ بهمن همزمان با حوزه‌های هنری سراسر کشور، توسط هنرمندان زنجانی در این استان اجرا می شود.
وی ادامه داد: برگزاری نشست پژوهشی «زنجان، انقلاب ۵۷»، برگزاری نمایشگاه آثار تجسمی با موضوع «وقایع انقلاب اسلامی در سال ۵۷» در مدارس و دانشگاه‌ها، نشست تخصصی داستان‌نویسان با حضور اساتید کشوری با موضوع بررسی روند داستان‌نویسی بعد از انقلاب، اکران فیلم‌های تولید شده این حوزه در مدارس، انتشار و معرفی آثار تولید شده در فضای مجازی و سایت اینترنتی و تولید مجموعه عکس با موضوع شعار سال و حمایت از کالای ایرانی با عنوان شهری با کفش‌های کتانی از دیگر برنامه‌های حوزه هنری زنجان در بهمن ماه سال ۹۷ است.
نعمتی از برگزاری نشست خاطره پژوهی با محوریت روایت خاطرات انقلاب از زبان انقلابیون و نگاه پژوهشی و تحلیلی به این موضوع همزمان با نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در محل نمایشگاه دایمی کاسپین خبر داد و افزود: نشست خاطره پژوهی با حضور اساتید دانشگاهی و شخصیت های انقلابی استان برگزار می شود.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست