• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۱-۲۰
  • شناسه خبر: 11110

مسئولان در کارها به مردم اقتدا کنند

پیام ملّت – رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: یکی از مظاهر شکرگزاری انقلاب، پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است. حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی در مراسم جشن انقلاب اسلامی که در مسجدالنبی زنجان برگزار شد ...

پیام ملّت – رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: یکی از مظاهر شکرگزاری انقلاب، پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی در مراسم جشن انقلاب اسلامی که در مسجدالنبی زنجان برگزار شد، ضمن تبریک ایام‌الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام فاطمیه، افزود: حکومت پنجاه و هفت ساله پدر و پسر پهلوی بر ایران که هیچ‌کدام اعتقادات درستی نسبت به اسلام نداشتند، اسلام را دین کامل فرض نمی‌کردند و آن‌را باعث عقب‌ماندگی بشریت معرفی می‌کردند که وجود چنین تفکری در مملکتی که بیش از ۹۰ درصد جمعیت آن را مسلمانان تشکیل می‌دادند، قابل پذیرش نبود.

وی با اشاره به پایین بودن عزت‌نفس در بین مقامات حکومت گذشته، اظهار کرد: در آن زمان حتی یک انتخابات آزاد هم برگزار نشده بود اما امروز با افتخار چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را با این همه انتخابات آزاد جشن می‌گیریم که نمونه کامل مردم‌سالاری دینی است. امروز به برکت خون شهیدان، رهبری داهیانه امام راحل و رهبر عظیم‌الشان انقلاب ما چنین وضعیتی داریم.

رئیس شورای قضایی استان ضمن اشاره به آیه ۱۲۰ سوره توبه، افزود: هر کس در راه رضای خدا حرکت کند حتما سختی‌هایی دارد اما هر تلاشی که انجام دهد چه با حرف، چه با حضور و چه با گرامی‌داشت ایام که با این فعالیت‌ها کفار را به غیظ می‌آورد و وقتی یک مرگ بر آمریکا گفته می‌شود و در مسیر انقلاب قرار می‌گیرد، یک عمل صالح برای شما نوشته می‌شود.

صادقی‌نیارکی یادآور شد: داستان جشن در اسلام و آنچه که در غرب آمده، متفاوت است، جشن از نگاه اسلام به نحو دیگری است. جشن در آموزه‌های اسلامی شکر نعمت و شکر هم متفاوت بوده و یکی از مظاهر شکرگزاری انقلاب، پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است.

وی افزود: این مردم به رهبری امام راحل انقلاب کردند و ما مسئولان بایستی از مردم درس بگیریم، مردمی که قریب به ۳۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب کرده‌اند و این انقلاب مرهون خون شهدا است و بر همین اساس مسئولان باید در کارها به مردم اقتدا کنند.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان گفت: کسانی که به انقلاب، مردم و رهبری خیانت می‌کنند در ظاهر یک کار و در باطن کار دیگری انجام می‌دهند، جایی در انقلاب نخواهند داشت و ما به واسطه داشتن رهبری مقتدر و شجاع هرگز نگران انقلاب نیستیم و همه بایستی پشت ولی‌فقیه و رهبری عزیز برای اعتلای نظام حرکت کنیم.

وی ضمن دعوت مردم به حضور گسترده در چهلمین جشن انقلاب، خاطرنشان کرد: به فضل الهی با حضور باشکوه همه آحاد مردم و مسئولان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تجدید عهد، پیمان و بیعت با امام و رهبری، یک بار دیگر وفاداری و پشتیبانی خود را به انقلاب و رهبری، به دشمنان ثابت خواهیم کرد؛ چراکه بیعت با رهبری، بیعت با خدا و حرکت در مسیر قرآن و هدایت الهی است.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست