• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۱-۲۹
  • شناسه خبر: 11281

اثربخشی پروژه های منابع طبیعی با همراهی جوامع محلی است

پیام ملّت – مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به شعار امسال هفته منابع طبیعی مبنی بر “منابع طبیعی؛ بزرگترین سرمایه ملی”؛ تحقق این امر را جلب مشارکت جوامع محلی، بهره برداران و روستاییان اعلام کرد. ...


پیام ملّت – مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به شعار امسال هفته منابع طبیعی مبنی بر “منابع طبیعی؛ بزرگترین سرمایه ملی”؛ تحقق این امر را جلب مشارکت جوامع محلی، بهره برداران و روستاییان اعلام کرد.

خلیل آقاجانلو با بیان اینکه هدف اصلی ما از آموزش، ترویج مشارکت‌های مردمی و کمک به افزایش اثربخشی در اجرای پروژه‌های محوری منابع طبیعی و آبخیزداری است، اظهار کرد: توجه به این امر می تواند ما را در مسیر تحقق اهداف مربوط به شعار هفته منابع طبیعی مبنی بر “منابع طبیعی؛ سرمایه ملی” موفق کند.

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان آموزش و مشارکت جوامع محلی و بهره‌برداران را اولویت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری و به تبع آن اداره کل منابع طبیفی استان دانست و ابراز کرد: سعی می‌کنیم بتوانیم با بهره‌گیری از تجارب موفق و بیان نتایج از زبان خود مردم محلی بیشترین اثربخشی را برای تأمین و بسط مشارکت و ایجاد ذهنیت مشترک در خصوص اهمیت مشارکت در بین جوامع محلی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه همکارانمان نیز برای جلب مشارکت حداکثری باید نهایت تلاش و دقت خود را داشته باشند، خاطرنشان کرد: بسیاری از پروژه های اداره کل در بخش ترویج، بیولوژیک و توسعه پوشش گیاهی مناطق می تواند توسط خود مردم محلی عملیاتی شود.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست