• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۲-۱۱
  • شناسه خبر: 11414

اجرای طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی در زنجان

پیام ملّت – مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: مراکز درمانی بستری تامین‌اجتماعی استان زنجان با تشکیل ستاد نوروزی برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند. علی محمدی اظهار کر ...

پیام ملّت – مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: مراکز درمانی بستری تامین‌اجتماعی استان زنجان با تشکیل ستاد نوروزی برای استمرار و ارائه خدمات در تعطیلات نوروز، در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی در زنجان اجرا می‌شود

علی محمدی اظهار کرد: به منظور ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات درمانی سازمان تامین‌اجتماعی در ایام نوروز و برای رفاه حال مراجعان به ویژه بیمه‌شدگان، با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، طرح آماده‌باش نوروزی واحدهای درمانی بستری تامین‌اجتماعی با تشکیل ستاد نوروزی به اجرا درمی‌آید.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز بیمارستان‌های امام حسین (ع) و امید ابهر به طور شبانه‌روزی به ارائه خدمت خواهند پرداخت، افزود: متناسب با تعداد مسافران نوروزیی ساز و کارهای ارائه خدمت به مسافران نوروزی و بیمه شدگان تامین اجتماعی همزمان با سراسر کشور ارائه خواهد شد.

وی تصریح کرد: همچنین روسای بیمارستان‌ها به صورت مستمر نحوه ارائه خدمت به بیماران را نظارت و رصد خواهند کرد و در خصوص رفع مشکلات احتمالی به سرعت اقدام خواهند نمود.

محمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح آماده باش نوروزی مراکز درمانی استان با نصب پلاکاردهای مخصوص و در مبادی ورودی شهرهای زنجان و ابهر، به مردم و مسافران در مورد ارائه خدمات درمانی مدنظر با ذکر نشانی مراکز و خدمات قابل ارائه اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه گرفتن مرخصی کارکنان و کادر تخصصی مراکز درمانی با هماهنگی دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی خواهد بود، افزود: این اقدام باید به نحوی برنامه‌ریزی شود تا ضمن فراهم بودن امکان دسترسی کامل بیماران به خدمات درمانی، از بروز هرگونه کاستی و اختلال در زمینه خدمت‌رسانی به بیماران به ویژه در بخش اورژانس پیشگیری شود.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان در پایان خاطر نشان ساخت: بیماران و بیمه شدگان می‌توانند هر گونه مسائل و مشکلات مراکز درمانی تامین اجتماعی استان را در طول تعطیلات نوروزی از طریق سامانه پیامک شماره ۱۰۰۰۱۴۲۰۲۴۱ و یا از طریق شماره تلفن ۳۳۴۲۴۷۱۳ مراتب را به کشیک و آنکال ستاد نوروزی مراکز درمانی تامین اجتماعی اطلاع دهند.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست