• تاریخ: ۱۳۹۷-۱۲-۱۱
  • شناسه خبر: 11441

بیانیه گام دوم انقلاب گامی به سوی خودباوری و بالندگی است

پیام ملّت – عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب گامی به سوی خودباوری، بالندگی و نگاه امیدوارانه به آینده، با تکیه بر توانمندی های نسل جوان است. محمد عزیزی در گفت و گو با ایرنا با ...

پیام ملّت – عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب گامی به سوی خودباوری، بالندگی و نگاه امیدوارانه به آینده، با تکیه بر توانمندی های نسل جوان است.

محمد عزیزی در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب حاوی سرفصل ها، نکات مهم و اساسی است، افزود: به یقین برنامه ریزی مدون و عمل به موارد یاد شده در این بیانیه فصل جدیدی از حیات جمهوری اسلامی را رقم خواهد زد.
وی اظهار داشت: رهبری در این بیانیه به این مهم توجه داشتند که برای برداشتن گامهای استوار در آینده، باید گذشته را درست شناخت و از تجربه‌ها درس گرفت.
این نماینده مجلس ادامه داد: دشمنان طی ۴۰ سال گذشته برنامه های مختلفی را برای تضعیف نظام اسلامی اجرا کرده اند که همواره با بصیرت، هوشیاری و تدبیر رهبری نقش برآب شده است.
وی اضافه کرد: این ناملایمات پیشرفت نظام اسلامی در حوزه های مختلف را با کندی مواجه نکرده و حتی موفقیت ها بسیار چشمگیر بوده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در بیانیه یاد شده به جایگاه اخلاق و معنویت نیز توجه ویژه ای کرده اند و به این مهم باید توجه داشت که بسیاری از توفیقات علمی و معنوی و حتی در بحث ایثار بر گرفته از این مولفه های مهم بوده است.
وی خاطرنشان کرد: انسجام، وحدت، همدلی و پیروی از منویات رهبری چشم انداز روشنی را برای پیشرفت بیش از گذشته کشورمان در حوزه های مختلف فراهم می کند و در این میان ملت ایران در صحنه های مهم و سرنوشت ساز همواره نقش بی بدیلی را ایفا کرده اند.

۱۱۰/ق

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست