• تاریخ: ۱۳۹۸-۱۱-۲۷
  • شناسه خبر: 12707

رییس کل دادگستری استان زنجان: سیاه نمایی و زیرسوال بردن خدمات نظام در تبلیغات انتخاباتی، ممنوع است

پیام ملّت– رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: سیاه نمایی ، تخریب چهره نظام  وزیر سئوال بردن خدمات نظام در تبلیغات انتخاباتی  ممنوع  و خط قرمز نظام است. این جوسازیها وسیاه نمایی نظام به هیچ عنوان ...

پیام ملّت– رییس کل دادگستری استان زنجان گفت: سیاه نمایی ، تخریب چهره نظام  وزیر سئوال بردن خدمات نظام در تبلیغات انتخاباتی  ممنوع  و خط قرمز نظام است. این جوسازیها وسیاه نمایی نظام به هیچ عنوان قابل اغماض نیست و لذا در این خصوص باید حساسیتها و پیگیریها را مضاعف کنیم.

به گزارش «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در ششمین جلسه ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان ضمن تقدیر از تلاشهای صورت گرفته توسط اعضای ستاد گفت :مشارکت حداکثری مردم در انتخابات با ایجاد شور انتخاباتی و رقابت سالم فراهم خواهد شد لذا در مدت باقی مانده همه تلاش کنیم این فضا و بستر ایجاد شود.

حجت الاسلام صادقی نیارکی گفت:  با بیان این موضوع که برابر گزارشات دریافتی  افرادی در صدد تحریم انتخابات هستند که در حقیقت پیاده نظام دشمن به حساب می آیند که اگر این افراد با تذکر از موضع خود برنگشتند با برخوردی جدی و با تشکیل پرونده مواجه خواهند شد.

رییس کل دادگستری استان زنجان  اظهار داشت :به فضل الهی  و با همکاری، هم افزایی و کمک همه دستگاهها  در سطح استان شاهد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشیم و هیأت های نظارتی ، اجرایی و امنیتی  تلاش مضاعفی در این خصوص داشته باشند.

رییس ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی استان زنجان نیز در ادامه  بر مستند سازی تذکرات و تخلفات  انتخاباتی برای پیگیری و پرونده سازی جهت برخورد قانونی  تأکید کرد.

مرادی رییس ستاد انتخاباتی استان زنجان در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات  هیأت اجرایی برای انتخابات گفت :۳۲ اقدام با اقشار مختلف برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بعمل آمده و شفاف سازیها نیز انجام شده است.

وی با بیان اینکه  رصد کانالها ، گروه ها و فضای مجازی با قوت توسط پلیس فتا درحال  انجام است  افزود : رعایت قانون در خصوص  تبلیغات و ممنوعیت نصب بنر غیر از ستادها  از سوی کاندیداها  الزامی است ، چرا که در صورت عدم رعایت قانون ،کمیته امحاء در سطح استان نسبت به جمع آوردی بنر ها اقدام خواهد کرد.

مرادی با اشاره به اینکه ماده ۵۹ قانون انتخابات صراحت دارد بر ممنوعیت استفاده از بودجه دولتی و عمومی از سوی کلیه مسئولین دستگاهها و دهیاریها  افزود :استفاده از تریبون های نماز جمعه برای تبلیغات نیز ممنوع می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست