• تاریخ: ۱۳۹۸-۱۲-۲۲
  • شناسه خبر: 13172

رییس کل دادگستری استان زنجان:شعبه ویژه جهت رسیدگی به پرونده های احتکار مواد بهداشتی در زنجان اختصاص می یابد

پیام ملّت-رییس کل دادگستری زنجان گفت:با پیگیری ها و نظارت های مستمر دستگاه قضایی،۲۱ مورد اقلام بهداشتی احتکار شده ،کشف و در اختیار شبکه توزیع قرار گرفت. به گزارش “پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت“حجت الاسلام اسما ...

پیام ملّت-رییس کل دادگستری زنجان گفت:با پیگیری ها و نظارت های مستمر دستگاه قضایی،۲۱ مورد اقلام بهداشتی احتکار شده ،کشف و در اختیار شبکه توزیع قرار گرفت.

به گزارش “پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت“حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی با اشاره به اقدامات بعمل آمده دستگاه قضایی استان در راستای مبارزه با احتکار کنندگان ماسک، ضد عفونی کننده ها و مواد بهداشتی گفت: در پی گسترش ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در استان زنجان و تاکید ریاست قوه قضاییه مبنی بر برخورد قاطع با احتکار کنندگان اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم ، دستگاه قضایی استان با جدیت وارد عمل شد.

رییس کل دادگستری استان زنجان از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی کننده به موضوع احتکار کنندگان اقلام بهداشتی آن هم خارج از نوبت در استان خبر داد و افزود :در این راستا به کلیه دادستانهای استان دستور داده شد تا در زمینه کشف اقلام احتکار شده و برخورد جدی و بدون اغماض با عوامل سود جو و فرصت طلبت برخورد قاطع و سریع انجام دهند چرا که توجه به این امر نیز از انتظارات مردم عزیز از دستگاه قضایی می باشد.

وی با بیان اینکه در راستای نظارت و پیگیریها به عمل آمده در استان اقدامات و کشفیات خوبی بدست آمده که ۲۱ مورد اقلام احتکار شده در استان اعم از تعداد ۲۹۶۵۳ مورد ماسک، تعداد ۲۶۲۶۰۰ جفت دستکش لاتکس و ۴۱۴۴۸ لیتر محلول ضد عفونی کننده بر پایه الکل کشف و تحویل دانشگاه علوم پزشکی استان گردیده است.

صادقی نیارکی در ادامه با بیان اینکه کلیه تولیدات مواد شوینده و ضدعفونی کننده و دستکش ابتدا باید در خود استان مورد استفاده قرار گیرد اظهار کرد :در همین راستا قرارداد فروش ۳۵۰۰۰۰ جفت دستکش لاتکس بین یکی از شرکت های تولیدی و تاجر لبنانی لغو و کلیه تولیدات این شرکت تحویل دانشگاه علوم پزشکی زنجان خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش نیاز مردم به استفاده از مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی شاهد افزایش بی رویه قیمت اقلام بهداشتی هستیم لذا ترتیبی اتخاذ شده که واسطه ها حذف و اقلام فوق مستقیم در مراکز توزیع در اختیار مردم قرار گیرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست