• تاریخ: ۱۳۹۸-۱۲-۲۴
  • شناسه خبر: 13230

رئیس کل دادگستری استان زنجان: اشدّ مجازات در انتظار محتکرین لوازم بهداشتی و مواد ضد عفونی کننده

پیام ملّت-رئیس کل دادگستری زنجان گفت: افرادی که به دنبال انتشار اخبار جعلی وکذب درباره ویروس کرونا و در صدد تشویش اذهان عمومی هستند منتظر مجازات قانونی باشند. به گزارش “پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت“حجت الاسلا ...

پیام ملّت-رئیس کل دادگستری زنجان گفت: افرادی که به دنبال انتشار اخبار جعلی وکذب درباره ویروس کرونا و در صدد تشویش اذهان عمومی هستند منتظر مجازات قانونی باشند.

به گزارش “پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت“حجت الاسلام صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان زنجان طی نامه ای ضمن دستور به روسای دادگستریها و دادستانهای حوزه های قضایی استان در خصوص برخورد با محتکران ،اخلالگران در نظام توزیع اقلام بهداشتی و ناشرین اکاذیب در فضای عمومی و مجازی گفت: پس از شیوع ویروس کرونا، کشور در شرایط حساس و مهمی قرار دارد ،لذا وجود برخی اقلام و کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم از اهمیت بیشتری برخوردار است و کمبود و فقدان آن‌ها در بازار می‌تواند ضربه سنگینی به سلامتی مردم و بهداشت جامعه وارد نماید.

وی با بیان اینکه برای محتکرین،اخلالگران در نظام توزیع اقلام بهداشتی و ناشرین اکاذیب در فضای عمومی و مجازت مجازات سنگین و قانونی پیش بینی شده است افزود: روسا و دادستانهای کلیه حوزه های قضایی ضمن رسیدگی سریع و دقیق به این گونه پرونده ها ، اشد مجازات ها را برای این گونه افراد اعمال کنند.

رییس کل دادگستری استان تصریح کرد : در شرایط فعلی جامعه، ایجاد آرامش و امید برای مردم در کنار رعایت نکات بهداشتی امری ضروری و لازم است و افرادی که به دنبال انتشار اخبار جعلی وکذب درباره ویروس کرونا و در صدد تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی برای مردم هستند منتظر مجازات قانونی باشند، زیرا این افراد از لحاظ قانونی مجرم به حساب می‌آیند و در این خصوص هیچ مسامحه ای با مجرمین نخواهیم کرد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست