• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۲-۲۵
  • شناسه خبر: 15657

مشارکت ۱۵میلیون تومانی خیرین ابهری در پویش کمک مومنانه

پیام ملّت- رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر گفت: پویش کمک مومنانه توسط بهزیستی و با کمک خیرین و نیکوکاران از اول ماه مبارک رمضان در شهرستان ابهر آغاز شده و قریب به ۱۵ میلیون تومان جمع آوری شده است.

شهرام رجبی در گفت و گو با خبرنگار «پایگاه خبری- تحلیلی پیام ملّت» اظهار داشت: رمضان امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت نکات بهداشتی، امکان حضور و همراهی خیرین در مراکز بهزیستی و منازل معلولان و مددجویان وجود ندارد، لذا از طریق شماره حساب مشارکت‌های مردمی و مراجعه خیرین به دفتر مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان ابهر، کمک‌های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران جمع‌آوری می‌شود.

وی با اشاره به دریافت کمکهای نقدی و غیر نقدی به ارزش نزدیک به ۱۵ میلیون تومان از سوی خیران از شروع ماه رمضان عنوان کرد: همزمان با راه اندازی پویش همدلی مومنانه تاکنون نزدیک به ۲۰۰ کیلو گوشت، ۴۰ کیلو برنج و نزدیک به ۱۰۰ بسته مواد غذایی و ۲ هزار بسته نان در بین اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار توزیع شده است و این پویش همدلی تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر تأمین هزینه نگه‌داری، هزینه درمان، وسایل کمک توانبخشی، مسکن، اشتغال و توزیع بسته های حمایتی و معیشتی و… را از جمله مأموریت‌های بهزیستی عنوان کرد و گفت: کمک خیرین به بهزیستی می‌تواند بسیاری از مشکلات مددجویان را رفع کند.

رجبی تصریح کرد: در شهرستان ابهر نیز همزمان با شیوع ویروس کووید۱۹ به جهت تعطیلی کسب و کارهای خرد مددجویان و تامین معیشت آنها مبلغ ۳۰ میلیون تومان از سوی خیران این شهرستان به حساب مددجویان واریز و علاوه بر آن بسته موادشوینده و ضدعفونی کننده، ماسک و لوازم بهداشتی و مواد غذایی به ارزش ۱۷ میلیون تومان به ۸۵ نفر و به هر نفر ۲۰۰ هزار تومان خریداری و در اختیار گروه های هدف قرار داده شده است./ ب

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست