• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۲-۳۱
  • شناسه خبر: 16157

آغاز توزیع بیش از۱۳۰۰ سبد غذایی توسط هلال احمر استان زنجان

پیام ملّت- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان توزیع بیش از یکهزار و ۳۰۰ سبد غذایی به ارزش سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در قالب طرح" همای رحمت" در بین خانواده های نیازمند در زنجان آغاز شد ...

به گزارش«پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت»شهرام میرزایی روز چهارشنبه در آیین توزیع بسته های غذایی و معیشتی در جمع خبرنگاران افزود: توزیع بسته های غذایی و معیشتی در راستای اجرای منویات مقم معظم رهبری در خصوص کمک به خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا و تاکیدات رئیس جمعیت هلال احمر کشور انجام می شود.

وی تاکید کرد: همچون سال های گذشته داوطلبان و خیرین به این امر مقام معظم رهبری لبیک گفته و حاصل حضور پرقدرت آنها و از محل جمع آوری کمک های خیرین تهیه و تامین بیش از یک هزار و ۳۰۰ بسته غذایی است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: امروز شاهد توزیع این تعداد بسته های غذایی در بین خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا هستیم که ارزش هر سبد غذایی سه میلیون و ۴۵۰ هزار ریال است.

میرزایی تاکید کرد: علاوه بر این از ابتدای امسال تاکنون ۲ هزار و ۸۰۰ سبد غذایی با حمایت و مشارکت مالی کسبه، خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر تهیه و در بین خانوارهای کم برخودار مناطق دور افتاده استان زنجان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه دستگیری از مستمندان و انفاق به نیازمندان از زیباترین خصلت های مومنان به شمار می رود و این مهم در دین اسلام مورد توجه جدی است، تاکید کرد: جمعیت هلال احمر استان زنجان سالانه در ماه مبارک رمضان طرح “همای رحمت” را برای کمک به نیازمندان اجرا می‌کند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با تاکید بر اینکه حمایت از کرامت انسان ها به عنوان شعار محوری طرح ملی “همای رحمت” به شمار می رود، گفت: در ۲ ماهه گذشته از سالجاری بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ خانوار در سطح استان از این طرح بهره مند شدند.

سبدهای غذایی معیشتی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شامل ۲ عدد روغن، رب گوجه فرنگی، سه عدد کنسرو ماهی، ۲ بسته شکر، یک بسته حبوبات، ماکارونی و سویا هرکدام پنج بسته، چای، برنج یک کیسه ۱۰ کیلویی و یک قوطی شیرینی خشک بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست