• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۲-۳۱
  • شناسه خبر: 16153

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان از اقدام هلال احمر در توزیع بسته های غذایی قدردانی کرد

پیام ملّت-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، از اقدام جمعیت هلال احمر در خصوص تهیه و توزیع بسته های غذایی و معیشتی برای خانوارهای کم برخودار در سطح این استان قدردانی کرد.

به گزارش«پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت»آیت اله علی خاتمی روز چهار شنبه در آیین توزیع بسته های غذایی و معیشتی جمعیت هلال احمر استان زنجان افزود: از جمعیت هلال احمر، خیرین بزرگوار، بویژه داوطلبان که در هلال احمر توانستند بیش از یک هزار و ۳۰۰ بسته غذایی را تهیه و تامین کنند.

وی تاکید کرد: تهیه این تعداد بسته های غذایی و معیشتی لبیک به ندای امام المسلیمن در کمک های مومنانه محسوب می شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: در زمان حاضر و همزمان با ماه مبارک رمضان دولت و آحاد مختلف مردم و خیرین دست در دست هم داده و کمک های خود را به دست نیازمندان می رسانند.

آیت اله خاتمی تاکید کرد: ملت خیر همواره در کارهای خداپسندانه و دست گیری از مستمندان پیشقدم بوده اند و این اقدام خود را ثابت کرده‌اند وخداوند متعال برای همه کسانی که در راه خیر و کمک به همنوعان در تلاش هستند، پاداشی خیر عنایت کند.

آغاز توزیع بسته های معیشتی و غذایی در استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان و حضور مسئولان استانی و فرمانداران و نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی انجام شد.

سبدهای غذایی معیشتی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شامل ۲ عدد روغن، رب گوجه فرنگی، سه عدد کنسرو ماهی، ۲ بسته شکر، یک بسته حبوبات، ماکارونی و سویا هرکدام پنج بسته، چای، برنج یک کیسه ۱۰ کیلویی و یک قوطی شیرینی خشک بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست