• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۴-۲۱
  • شناسه خبر: 18079

پلمپ ۳۲۷ واحد صنفی متخلف از پروتکل پیشگیری از شیوع کرونا

پیام ملّت-دادستان زنجان از پلمپ ۳۲۷ واحد صنفی متخلف از پروتکل پیشگیری از شیوع کروناخبرداد و گفت:مواردی که سلامت عامه مردم را تهدید می‌کند سرپیچی از تخلفات بهداشتی به حساب می آید.

به گزارش«پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» وبه نقل از روابط عنومی دادگستری زنجان حجت الاسلام والمسلمین کرمی افزود: عدم رعایت پروتل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در مکان‌های عمومی یا عرضه مواد غذایی توسط متصدیان فروشگاه‌ها بدون استفاده از ماسک و دستکش ، همه از موارد تخلفات بهداشتی است.

دادستان زنجان تصریح کرد: به منظور رعایت اصول بهداشتی در صنوف مختلف در زنجان از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا ۲۱ تیرماه ۴۳۵۶۰بازرسی با مشارک اماکن و دستگاههای نظارتی و بازرسی در استان انجام شده که در این راستا به ۳۹۵ واحد اخطاریه و۵۶۹۷ واحد نیز تذکرات جدی داده شده است.

دادستان زنجان افزود: تاکنون ۴۳۵۶۰ مورد بازرسی از اصناف زنجان انجام گرفته است که تعداد ۳۲۷ واحد به دلیل داشتن تخلفات بهداشتی پلمب شده اند.

این مقام مسئول اضافه کرد: با اصناف و واحد های خدمات دهی که پروتکل های بهداشتی را در مجموعه خود رعایت نکنند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت که در همین راستا کارگزاری مفید در زنجان پلمپ شد.

وی بیان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط فعلی استان امری ضروری است بنابر این از مردم شریف استان تقاضا می کنیم با مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان در راستای رعایت فاصله های اجتماعی و حفظ سلامتی خود و اطرافیان نهایت همکاری و همراهی را داشته باشند.

حجت الاسلام کرمی عنوان کرد: این بازرسی‌ها مشترک با همراهی سازمان تعزیرات حکومتی استان، اتاق اصناف، بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انجام می گیرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست