• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۵-۰۷
  • شناسه خبر: 18554

گلریزان اهدای جهیزیه به زوج های بی بضاعت

پیام ملّت-کارشناس حوزه ازدواج اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان از برپایی یک جشن گلریزان جهت جمع آوری جهیزیه برای زوجین بی بضاعت در روز سه شنبه ۷ مرداد ماه خبر داد.

سپیده خانمحمدی در گفت و گو با خبرنگار «پایگاه خبری تحلیلی پیام ملّت» اظهار کرد: جشن گلریزان به منظور تهیه جهیزیه برای زوجین بی بضاعت در ساعت ۵ بعدازظهر در اداره کل ورزش و جوانان و با حضور مدیر کل های حوزه ازدواج و خیرین برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این پویش ملی ازدواج جوانان با همراهی خیرین و به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج برگزار خواهد شد ادامه داد: پویش ملی فوق با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و موسسه خیریه آبشار عاطفه ها برگزار می شود.

کارشناس حوزه ازدواج اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه در سال گذشته این جشن گلریزان برگزار نشده بود افزود: همه مردم می‌توانند در این پویش همکانی و این عمل خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

خانمحمدی در خصوص نحوه مشارکت مردم در این جشن گلریزان به خبرنگار پیام ملّت گفت: افراد می‌توانند از طریق شماره حساب ۰۳۵۷۵۲۰۸۴۷۰۰۵ و یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۸۲۷۹۱ و به نام موسسه آبشار عاطفه ها در این کار خیر سهیم شوند.

وی به ارائه مشاوره های رایگان در هفته ازدواج اشاره کرد و یادآور شد: به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج مشاوره های رایگان در ۶ مرکز مشاوره اداره ورزش و جوانان برگزار شد و این مشاوره های رایگان تا ۷ مرداد ماه ادامه دارد.

کارشناس حوزه ازدواج اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه در طی ۲ روز از صاحبنظران، روانشناسان، جامعه‌شناسان، مدیر کل ها و خیرین حوزه ازدواج دعوت به عمل آمده و گفتگوهای آنها در طول روز های هفته ازدواج ضبط شد افزود: این گفتگوها در ساعت ده و نیم هرشب از طریق پیج ازدواج تی وی در صفحه اینستاگرام پخش می شد./ش

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست