• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۵-۲۳
  • شناسه خبر: 18982

تایید استراحت پزشکی بیمه شدگان مبتلا به کرونا الکترونیکی شد

پیام ملّت- مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان ز تایید استراحتهای پزشکی بیمه شدگان و بیماران مبتلا به کرونا بصورت الکترونیکی خبر داد.

به گزارش« پایگاه خبری- تحلیلی پیام ملّت» و به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان زنجان،
محمدی با اشاره به تحولات اخیر در حوزه دیجیتال سازمان تامین اجتماعی افزود به لحاظ جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و ضرورت رعایت فاصله اجتماعی، جلوگیری از ترددهای غیرضرور، حفظ و صیانت از سلامتی بیمه شدگان و کارکنان سازمان و به منظور تسریع و تسهیل در پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری به بیمه شدگانی که به استناد گواهی پزشک معالج و مستندات مراکز آزمایشگاهی مورد تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تست PCRآنان مثبت اعلام گردیده، تا پایان عادی شدن وضعیت ، بصورت الکترونیکی انجام میگیرد.


مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان تصریح کرد : بیمه شدگانی که نیاز به تایید استراحت پزشکی دارند حتی الامکان میبایست با مراجعه به سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی eservices.tamin.ir نسبت به ثبت درخواست دریافت غرامت دستمزد و بارگذاری مدارک و مستندات پزشکی مربوطه اقدام نمایند.


وی تاکید کرد: چنانچه دوره گواهی استراحت پزشکی ارائه شده ۱۵ روز و کمتر باشد، استراحت پزشکی مذکور می بایست بدون انجام تشریفات اداری( مربوط به معرفی به مراجع پزشکی و تکمیل فرم معرفی بکار توسط کارفرما) پرداخت گردد.


دکتر محمدی افزود در صورتیکه بیمه شده مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان بستری شده باشد، پرداخت غرامت دستمزد مربوط به استراحت پزشکی متصل به ایام بستری تا سقف یک ماه بدون نیاز به تایید مراجع معتمد پزشکی سازمان بلامانع میباشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست