• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۶-۲۲
  • شناسه خبر: 19616

پنجمین نماینده استان زنجان با رای مردم به مجلس راه یافت

پیام ملّت - با انتخاب مردم، مهدی باقری دومین نماینده حوزه انتخابیه زنجان و طارم و پنجمین نماینده مردم استان زنجان در مجلس شورای اسلامی انتخاب و راهی مجلس یازدهم شد.

به گزارش ایرنا، در اولین مرحله یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مصطفی طاهری، حجت الاسلام حسن شجاعی، سید البرز حسینی و مرتضی خاتمی بعنوان نمایندگان مردم استان زنجان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شده بودند و در مرحله دوم این انتخابات نیز مهدی باقری به جمع نمایندگان استان پیوست.

پنجمین نماینده استان زنجان با رای مردم به مجلس راه یافت

مرحله دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با ۹ استان کشور، در حوزه انتخابیه زنجان و طارم برای انتخاب دومین نماینده این حوزه در مجلس، در ۳۱۹ شعبه اخذ انجام شد.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان زنجان شمار واجدان شرایط رأی دادن در شهرستان زنجان را ۴۰۳ هزار و ۱۱۰ نفر و در شهرستان طارم را ۳۵ هزار و ۵۷۷ نفر ذکرکرد.  

خیرالله ترخانی با تاکید بر اینکه این دوره از انتخابات در شرایط کرونایی حاکم با تمهیدات اتخاذ شده در خصوص رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود، میزان مشارکت واجدان شرایط در مرحله نخست انتخابات مجلس در شهرستان‌های زنجان و طارم را به ترتیب ۳۸.۱۹ درصد و ۵۲.۴۹ درصد عنوان کرد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوم اسفند در ۷۵۷ شعبه اخذ رای پیش بینی شده برگزار شد که چهار نماینده از استان زنجان به مجلس شورای اسلامی راه یافتند و در انتخابات این دوره از مجلس در حوزه‌ انتخابیه زنجان و طارم انتخاب یکی از نمایندگان به دور دوم کشیده شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست