• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۹-۰۳
  • شناسه خبر: 20424

آغاز فرایند اجرایی اعطای بسته تسهیلاتی به میزان اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال

پیام ملّت-سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان از آغاز فرایند اجرایی اعطای بسته تسهیلاتی به میزان اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال به کسب و کارهای حوزه ICT در استان زنجان خبر داد.

آغاز فرایند اجرایی اعطای بسته تسهیلاتی به میزان اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال

حامد سرائی در گفت‌وگو با خبرنگار « پایگاه خبری- تحلیلی پیام ملّت» گفت: این اداره کل با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرایند اجرایی اعطای بسته تسهیلاتی به میزان اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال به کسب و کارهای حوزه ICT در استان زنجان از محل آئین نامه اجرائی بند ب تبصره ۱۸ قانون بودجه کل کشور را آغاز می کند.

وی ادامه داد: تسهیلات مذکور با شرایط مناسب، نرخ کارمزد پایین و فرصت تنفس به شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه ICT اعطا می‌شود.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان گفت: این مشاغل جمله توسعه اپلیکیشن، بازی‌های موبایلی، توسعه کسب و کارهای نوپا، توسعه کسب و کارهای غیرنوپا، ایجاد و توسعه شتاب‌دهنده‌ سازمانی و حمایت از اصناف که بر اساس ضوابط کلی پذیرش طرح‌ها و دستور العمل‌های تسهیلات وجوه اداره شده اعطا می‌شود.

سرائی تصریح کرد: تسهیلات تخصیص یافته در این طرح با نرخ سود پنج و ۹ درصد و تا سقف ۳۰ میلیارد ریال و بازپرداخت حداکثر ۴۸ ماهه، پس از تایید کارگروه استانی و ثبت نام در سامانه  ایران کارفا به آدرس www.irankarfa.ir ،  به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود./۱۰۵

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست