• تاریخ: ۱۳۹۹-۱۰-۰۴
  • شناسه خبر: 20945

تیم امداد و نجات هلال احمر زنجان جسد بی جان مرد خدابنده ای را پیدا کردند

پیام ملّت-سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تیم امداد و نجات پایگاه امداد و نجات شمالغرب زنجان پس از ساعت ها جست و جو جسد بی جان مرد ۵۲ ساله خدابنده ای را پیدا کردند.

به گزارش « پایگاه خبری- تحلیلی پیام ملّت» علی طاهری در توضیح این خبردر جمع خبرنگاران اظهار کرد : در پی تماس با مرکز کنترل و عملیات EOC جمعیت هلال احمر استان زنجان در خصوص مفقود شدن فردی در حوالی روستای طهماسب آباد شهرستان خدابنده، این عملیات به تیم‌ عملیاتی پایگاه امداد ونجات شمالغرب هلال احمر محول و بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی تاکید کرد: کار جست ‌وجوی فرد مفقود شده در روستای طهماسب آباد توسط نیروهای عملیاتی پایگاه امداد ونجات جاده ای شمالغرب هلال احمر استان آغاز و پس از ساعت‌ها تلاش فرد مفقود شده پیدا شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: جسد بی جان این مرد ۵۲ ساله که از ساعت هشت صبح روز چهارشنبه از منزل خارج شده بود توسط تیم عملیات هلال احمر زنجان در دره ای حوالی روستای طهماسب آباد پیدا شد.

طاهری اظهارداشت: این فرد به علت سقوط از ارتفاع به داخل دره جان خود را از دست داده بود.

وی تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز می توانند تماس برقرار کنند.

روستای طهماسب آباد ۵۰ کیلومتری زنجان به خدابنده و ۶ کیلومتری جاده فرعی واقع شده است .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست