• تاریخ: ۱۳۹۹-۱۰-۰۸
  • شناسه خبر: 21022

پیگیر اختصاص مسکن برای خبرنگاران هستم

پیام ملّت-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از ابتدای ورودم به استان زنجان با توجه به مطرح بودن اختصاص مسکن برای خبرنگاران، پیگیر این موضوع بودم و تا رسیدن به نتیجه این موضوع پیگیری می‌شود.

به گزارش « پایگاه خبری- تحلیلی پیام ملّت»محمد ربیع خانی در دیدار با جمعی از اعضای شورای بسیج رسانه استان زنجان اظهار کرد: عدالت در توزیع آگهی‌های تبلیغاتی مورد تاکید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است و این قانون در خصوص توزیع آگهی‌ها میبایست مورد توجه باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان حل مشکل بیمه خبرنگاران را از دیگر برنامه‌های خود عنوان کرد و گفت: در این زمینه رایزنی‌هایی با صندوق اعتباری هنر انجام می‌شود تا مشکل بیمه حل شود.

ربیع خانی یادآور شد: گرفتن حق هنرمندان و اصحاب رسانه را مطالبه جدی می‌دانم و از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات خبرنگاران استفاده می‌شود.

ربیع خانی گفت: راه‌اندازی صندوق بیمه بیکاری خبرنگاران اقدام بسیار تاثیرگذار و مبارکی است که امیدواریم هر چه سریعتر این موضوع محقق شود.

وی با اشاره به برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، گفت: تا کنون جلسات متعددی با دست اندرکاران این کنگره برگزار شده است و ضروری است اصحاب رسانه در تولید آثار فاخر برای این کنگره کمک کنند. تلاش داریم برنامه‌های فاخر، اثر گذار و بدور از کلیشه را برای کنگره شهدای استان زنجان آماده کنیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان نیز دراین دیدار برضرورت ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های رسانه‌ای در استان زنجان تاکید کرد و گفت: رسانه‌ها در زمینه انعکاس مشکلات مردم و امید آفرینی در جامعه تلاش می‌کنند.

جمالی با بیان اینکه بیان موفقیت‌ها و برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی با همکاری رسانه‌های استان محقق می‌شود، افزود: بر حل مشکلات این قشر هم باید تعامل دو سویه‌ای به وجود آید.

رئیس شورای قشر بسیج رسانه استان زنجان نیز برضرورت ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی برای خبرنگاران استان زنجان تاکید کرد و گفت: مشکلات بیمه و مسکن خبرنگاران استان زنجان سالیان متمادی وجود داشته و این مشکلات حل نشده است.

قنبر رسولی برضرورت اختصاص محلی برای بسیج رسانه ابهر از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید کرد و گفت: بسیج رسانه در حوزه‌های مختلف گام‌های مطلوبی برای خدمات رسانی به رسانه‌ها برداشته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست