• تاریخ: ۱۳۹۹-۱۰-۱۴
  • شناسه خبر: 21137

محور مقاومت پشتوانه عظیم مردمی دارد/ امریکا هیچ برگ برنده ای در منطقه ندارد

پیام ملّت-استاندار زنجان گفت: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر سردار سپهبد سلیمانی، نشان داد سپاهیان رشید اسلام و محور مقاومت پشتوانه عظیم مردمی دارند.

به گزارش «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت»فتح الله حقیقی در یادواره اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ۱۰۳ شهید ادارات استان زنجان اظهار کرد: شهادت سردار، زخم عمیقی بر دل ملت ایران و محور مقاومت گذاشته و موجی از کینه دائمی علیه آمریکا را موجب شده است.

وی با بیان اینکه توهم آمریکایی ها باعث شده تا از واقعیت دور باشند و واقعیت جمهوری اسلامی را بعد از ۴۲ سال هنوز درک نکنند، اظهار داشت: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر سردار سپهبد سلیمانی، نشان داد سپاهیان رشید اسلام و محور مقاومت پشتوانه عظیم مردمی دارند.

حقیقی ترور سردار سلیمانی را نشانه پوچ بودن ادعای آمریکا در مبارزه با داعش عنوان کرد و اظهار داشت: اقدام جنایت بار آمریکا در ترور سردار سلیمانی، به زعم اکثر تحلیلگران مصداق تروریسم دولتی و ناقض قوانین بین المللی بود.

استاندار زنجان با بیان اینکه در اثر محاسبات اشتباه، آمریکایی ها فکر می کنند با انجام ارتکاب چنین جنایتی، شانس توافق با ایران بیشتر می شود، گفت: ترامپ با فشار حداکثری، تحریم و عمل بزدلانه و خبیثانه فکر می کرد می تواند به وحدت ملی ما ضربه بزند ولی حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی، باطل بودن افکار آمریکایی ها را ثابت کرد.

حقیقی به حمله نظامی ایران به پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق اشاره کرد و اظهار داشت: آمریکایی ها درک کرده اند که اگر خطایی بکنند، حتما در قبال آن پاسخ کوبنده دریافت خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: امروز آمریکا هیچ برگ برنده ای در منطقه ندارد و باید پای کثیفش را از منطقه خارج کند.حاکمان امروز آمریکا، بی حیثیت ترین، بی آبروترین و ضعیف ترین حاکمان تاریخ این کشور هستند.

حقیقی اظهار داشت: با اینکه سرانه تخت بیمارستانی آمریکا هشت برابر ایران و ۲ برابر اروپا است ولی شمار مبتلایان و و مرگ و میر کرونا در آن بیشتر است.

ضمنا در این مراسم از خانواده های شهیدان منصور جزءپناهی، اباصلت داودی، داود مرادخانی، هادی پیران و علی اکبر اسماعیلی تجلیل شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست