• تاریخ: ۱۳۹۹-۱۱-۰۱
  • شناسه خبر: 21455

مشکل ۵۰ ساله روستای شریف آباد را تا حصول نتیجه پیگیری می کنیم

پیام ملّت- رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: دادگستری استان با جدیت مشکل ۵۰ ساله روستای شریف آباد ابهر را تا حصول نتیجه پیگیری خواهد کرد.به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در پنجمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی استان گفت : کمیسیون رفع تداخلات با اقدامات پیشگیرانه و برای از بین بردن بستر های تضییع حقوق بیت المال اهتمام واقدام جدی کند.
وی با اشاره به موضوع اختلاف دیرینه روستای شریف آباد از توابع شهرستان ابهر با جهاد کشاورزی افزود : موضوع شریف آباد ،موضوع تازه و پیش پا افتاده ای نیست ،بلکه اختلاف ۵۰ ساله بر روی زمین ۳۰۰۰ هکتاری است ،این اختلاف تا کی باید ادامه پیدا کند؟ این زیبنده استان نیست .
رئیس شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی استان با بیان اینکه قبل از تشکیل این جلسه دیداری با نمایندگانی از مرکز و نمایندگان اهالی روستای شریف آباد در دفتر بنده داشتیم و به طرفین گفتم برای حل این اختلاف بنده شخصا ورود پیدا خواهم کرد اظهار کرد : پایه کار و اشکال از طرف مسئولین امر بوده و بنده در تعجب ام مسئولین چرا اقدامات لازم در اجرا و پیاده سازی اصلاح اراضی در این روستا را انجام نداده اند و این موضوع بقرنج و لاینحلی نیست که تا کنون حل نشده است.
صادقی نیارکی خطاب به رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان و مسئولین امر تأکید کرد :برای جلسه بعد شورای حفظ حقوق بیت المال در امور ارضی ملی استان بایستی این مشکل برطرف شود و ما فقط نتیجه این موضوع را میخواهیم. ما از ابتدا بدنبال سازش بودیم ، اگر مسئولین امر اهتمام جدی برای حل این مشکل نکنند، ما تصمیم قاطع خواهیم گرفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست