• تاریخ: ۱۳۹۹-۱۱-۲۷
  • شناسه خبر: 21987

کارگران نمونه زنجان معرفی شدند

مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری سي و دومين جشنواره امتنان از نخبگان جامعه كار و توليد استان زنجان خبر داد و گفت: کارگران نمونه زنجان معرفی شدند.

مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری سي و دومين جشنواره امتنان از نخبگان جامعه كار و توليد استان زنجان خبر داد.
سجاد اجاقلو ضمن تبریک به جامعه کار و تلاش استان در تکمیل این خبر افزود: هدف از برگزاری چنین رویداد فرهنگی _ اجتماعی، که در نتیجه همفکری و بکارگیری خرد جمعی و جلب مشارکت آحاد ذینفعان مسیر شده است، معرفی الگوهای کار و تلاش به جامعه بزرگ و خدوم تولید با امید روز افزون به شکوفایی استعداد های موجود است.
وی عنوان کرد: همانند سنوات گذشته، همكاري فعال و پویایی از سوی دستگاههای اجرایی زیربط و کارگران و کارفرمایان در خصوص برگزاری جشنواره مذکور معمول گردید.
اجاقلو ادامه داد: به همین منظور با عنايت به نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به عنوان سال “جهش توليد” و در جهت مدد رسانی به تحقق آن و نیز با توجه به شرایط فعلی جامعه و محدودیت های اعمال شده بدلیل شیوع بیماری کرونا، کمیته برگزاری و کمیته داوری جشنواره حداکثر تلاش و مساعی خود را به منظور اجرای بهینه جشنواره ایفا نمود.
مدیرامور اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان تصریح کرد: در این راستا کمیته ارزیابی و داوری جشنواره با ترکیب(کمی و کیفی) مناسب از کارشناسان مجرب و متخصص از دستگاه ها و نهادهای علمی و اجرایی از جمله ادارات کل صنعت و معدن و تجارت استان، آموزش فنی و حرفه ای استان، جهاد کشاورزی استان و پارک علم و فناوری استان نهایت همکاری را با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت دادند.
وی تصریح کرد: پس از انجام مراحل ثبت نام در سامانه جشنواره توسط کارگران و گروه های کار و واحدهای نمونه ، اعضاء کمیته ضمن بحث و تبادل نظر و بررسی فرم های تکمیل شده و مدارک و مستندات پرونده های مطروحه و نیز ارزیابی و راستی آزمایی طرحهای ارائه شده، صنایع خالص سازان روی زنجان را بعنوان واحد نمونه بخش صنعت – شرکت صبا مرغ نوآوران را بعنوان واحد نمونه بخش کشاورزی – گروه کار جواد مقدم از شرکت خالص سازان روی را بعنوان گروه کار نمونه بخش صنعت – مهران نصیری از شرکت ایران ترانسفو را بعنوان کارگر نمونه استان انتخاب شدند./۱۰۵

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست