• تاریخ: ۱۳۹۹-۱۲-۱۶
  • شناسه خبر: 22432

کسب ۲ مقام در جشنواره “رفیق خوشبخت ما” توسط زنجانی ها

پیام ملّت- معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: ۲ نفر از شرکت کنندگان زنجانی در جشنواره رفیق خوشبخت ما و پویش چلچراغ با هدف تبیین سبک زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی موفق به کسب رتبه دوم و برگزیده شدند.

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» فاطمه جمشیدی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: جشنواره “رفیق خوشبخت ما” با هدف آشنایی نسل جوان با سبک زندگی و الگوی رفتاری، اخلاقی و تربیتی مکتب سردار دلها در ابعاد نوعدوستی، مردم داری، و ساده زیستی در خانواده و جامعه با ابعاد سیاسی، شخصیتی و معنوی شهید حاج قاسم سلیمانی، ترویج فعالیت های بشردوستانه متاثر از منش های اخلاقی و آرمان های انسانی در میان نوجوانان و جوانان، ترویج فرهنگ از خودگذشتگی و بشردوستی این شهید والامقام در جامعه برگزار شد.

وی اظهارداشت: این طرح ۲ رویداد را شامل می شد که بخش نخست از آن، برگزاری جشنواره فرهنگی – هنری با هدف بررسی سبک زندگی حاج قاسم متناسب با شعارها و اهداف جمعیت هلال‌احمر بود.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: بخش های جشنواره  رفیق خوشبخت ما شامل شعر، روایت، مقاله، دلنوشته، نقاشی، خوشنویسی، پادکست، فیلمنامه، پوستر، موشن گرافی، انیمیشن، اپلیکیشن، اطلاع نگاشت، نمایشنامه و فیلم کوتاه بود.

به گفته جمشیدی، فاطمه عربلو از شهرستان ابهر در رده سنی بزرگسالان در بخش نقاشی رتبه دوم را کسب کرد. حسین صفدری نیز از شهرستان خدابنده در بخش فیلم کوتاه برگزیده این بخش از جشنواره شد.


معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: پویش چلچراغ  و جشنواره رفیق خوشبخت ما جشنواره‌ای که مزین به نام سردار شهیدمان،  سردار صلح امنیت و سردار دل ها رقم خورده بود پرمخاطب ترین و دارای  بالاترین میزان مشارکت در برنامه‌های جشنواره‌ای تاریخ سازمان جوانان هلال احمر بود.

جوایز این برگزیدگان با حضور رئیس مجلس و زینب سلیمانی فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، رییس جمعیت هلال احمرجمهوری اسلامی ایران و سایر مسئولان کشوری طی مراسمی ویژه در باغ موزه دفاع مقدس اهدا شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست