• تاریخ: ۱۳۹۹-۱۲-۱۷
  • شناسه خبر: 22469

«محسن» و «فائزه» چه اختلافی با هم دارند؟

نامه نگاری های محسن و فائزه هاشمی رفسنجانی از یک خانواده در جامعه ایران چندان مرسوم به نظر نمی رسد و از نظر مخالفان خاندان هاشمی بعنوان اختلافات خانوادگی تعبیر می شود.

پیام ملّت – روزنامه آرمان نوشت:هراس دلواپسان از کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات ۱۴۰۰ مشهود است و از هر موضوعی برای تخریب او بهره می‌برند. به عنوان نمونه، بسیاری به میزان رفاقت و همراهی‌ها در خانواده آیت‌ا…هاشمی آگاه هستند و می‌دانند خواهران و برادران در تمام شرایط پشتیبان هم بوده و هستند لذا قابل پذیرش نیست که ادعا شود چالشی میان محسن و فائزه وجود دارد.فاطمه هاشمی به بحث‌های شکل‌گرفته بین محسن رفسنجانی و فائزه هاشمی نسبت به انتخابات ایالات‌متحده آمریکا و دونالد ترامپ واکنش نشان داد و گفت: «اصلا دعوا و تنشی میان فائزه و محسن به وجود نیامد، بالاخره افراد برای بیان نظراتشان آزادند و همانطور که یاسر گفت این‌گونه اظهارنظرهاست که به آزادی بیان معنا می‌بخشد.»

نامه محسن هاشمی به خواهرش فائزه: عذرخواهی کن - تابناک | TABNAK

وی به حملات و انتقاد تند برخی اشخاص به نظر فائزه هاشمی اشاره کرد و افزود: «بعضی افراد اصلا انعطاف‌پذیر نیستند نه فقط نسبت به نظر فائزه، بلکه هرکسی که صحبت می‌کند موضع‌گیری می‌کنند؛ هنوز عادت نکردیم که حرف مخالفمان را اگر خوب هم نباشد حداقل بشنویم. هنوز یاد نگرفتیم اگر جوابی هم داریم لااقل منطقی و محترمانه آن را بیان کنیم.»

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست