• تاریخ: ۱۴۰۱-۱۲-۱۵
  • شناسه خبر: 31626

متقاضیان نهضت ملی مسکن آخرین وضعیت پروژه‌ها را از سایت اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان دریافت کنند

متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن جهت اطلاع از آخرین وضعیت پروژه‌ها به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان به آدرس https://zanjan.mrud.ir مراجعه کنند.

بهزاد کردلو رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن جهت اطلاع از آخرین وضعیت پروژه‌ها به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان به آدرس https://zanjan.mrud.ir مراجعه کنند.

کردلو گفت: اطلاعات ریز پروژه‌های نهضت ملی مسکن در غرب و شرق شهر زنجان در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان بارگذاری شده است و همچنین متقاضیان شهرستانهای استان هم می‌توانند از ظرفیت ایجاد شده در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان، برای دریافت جزئیات اطلاعات پروژه‌های نهضت ملی مسکن در شهرستان مورد نظر خود استفاده کنند.

وی افزود: در بخش اول متقاضیان می‌توانند با کلیک بر روی یکی از پروژه‌های مورد نظر شناسنامه پروژه از جمله نام پروژه، نام سازنده، تعداد واحد، اقساط درخواستی و درصد پیشرفت فیزیکی پروژه را مشاهده کنند و در بخش دوم این سایت (مشخصات عمومی پروژه از جمله تعداد واحد، مساحت زمین، زیر بنای کلی پروژه، مساحت واحدها، مساحت پارکینگ، مساحت انبار، مساحت پارکینگ و مشاعات و …) به صورت ریز برای متقاضیان مشخص شده است.

کردلو گفت: همچنین در بخش بعدی این سایت نیز، موقعیت جغرافیایی پروژه مشخص شده است و در بخش سوم سایت پلان پروژه، تصاویر پروژه و پلان معماری پروژه‌ها(با جزئیات معماری) برای متقاضیان بارگذاری شده است.

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه بخشی در سایت برای پاسخگویی به سوالات متداول متقاضیان طراحی شده است که توسط مسئولان و کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان و کارگزاری های نهضت ملی مسکن به این سوالات پاسخ داده می‌شود گفت: سایت طوری طراحی شده که به صورت خیلی ریز اطلاعات و مشخصات پروژه را در اختیار متقاضیان قرار ‌دهد که از مراجعه فیزیکی متقاضیان به اداره کل و کارگزاری‌ها جلوگیری می‌کند و متقاضیان می‌توانند اطلاعات مورد نیاز خود را از این سایت بدون اتلاف وقت و زمان دریافت کنند.

وی همچنین با تاکید بر اینکه خرید و فروش امتیاز نهضت مسکن ملی غیرقانونی است گفت: متقاضیان نهضت مسکن ملی فریب دلالان و سودجویان را نخورند و امتیاز خانه دار شدن را از دست ندهند.با توجه به عدم مشخص بودن واحدهای مسکونی متقاضیان (متراژ، مساحت، بلوک، طبقه و غیره) و انتخاب آن زمان تحویل واحد و بر مبنای امتیاز بر اساس واریزی صورت گرفته، در این راستا هر گونه معامله در این خصوص باطل و (معامله شی مجهول) غیر قانونی است.

 کردلو با بیان اینکه آگهی‌های خرید و فروش در فضای مجازی در خصوص خرید و فروش طرح نهضت ملی مسکن غیرقانونی است و همشهریان فریب سوداگران را نخورند و مشاورین املاک نیز حق خرید و فروش امتیاز طرح نهضت ملی مسکن را ندارند گفت: جهت جلوگیری از سوء استفاده برخی از افراد با دادستانی،پلیس فتا، سازمان صمت، بازرسی و دیگر نهادهای مرتبط هماهنگی های لازم صورت گرفته تا نظارت لازم جهت پیشگیری و کنترل این معاملات  انجام شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست