• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۳-۲۱
  • شناسه خبر: 32929

توزیع ۱۳ هزار تن گازمایع در استان زنجان/ ساکنین روستاهای فاقد گازکشی در سامانه ثبت نام کنند

چنانچه مصرف کنندگان یا خانوارهای ساکن در روستا‌های فاقد گاز کشی، تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده اند ، می توانند از طریق مراجعه به سامانه درخواست فرآورده هاب نفتی به آدرس www.newtejaratasan.niopdc.ir نسبت به ثبت مشخصا ...

 به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» علی مقدم معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سهمیه استانی گاز مایع مورد نیاز خانوارهایی که از گاز طبیعی برخوردار نیستند و همچنین سهمیه سایر بخش‌های تولیدی و صنعتی توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تامین و از طریق شرکت های توزیع کننده گازمایع توزیع می‌شود. 

مقدم گفت: شرکت‌های توزیع کننده گاز مایع موظفند سهمیه این فرآورده را به صورت عادلانه در نقاط مختلف استان توزیع کنند. 

وی افزود: توزیع فرآورده یاد شده در قالب سامانه الکترونیکی درخواست فرآورده‌های نفتی ساماندهی شده است و تمهیدات لازم در سطح استان با در نظر گرفتن زیر ساخت‌های بانکی و تحویل دستگاه کارتخوان به فروشندگی‌ها جهت خرید سهمیه ماهانه توسط مصرف کنندگان واجد شرایط در سامانه مذکور از قبل انجام شده است.

معاون شرکت نفت منطقه زنجان گفت: چنانچه مصرف کنندگان یا خانوارهای ساکن در روستا‌های فاقد گاز کشی، تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده اند ، می توانند از طریق مراجعه به سامانه درخواست فرآورده هاب نفتی به آدرس www.newtejaratasan.niopdc.ir نسبت به ثبت مشخصات خانوار جهت بررسی درخواست سهمیه گازمایع اقدام کنند. 

مقدم افزود: سرپرست خانوارهایی که سهمیه گازمایع به آنها تعلق گرفته است برای پرداخت بهای سیلندر گازمایع همچون سهمیه نفت سفید ، حتما از طریق دستگاه کارت خوان عامل فروش این فرآورده ، مبلغ را پرداخت کنند. 

وی گفت: در صورت مشاهده بروز هرگونه تخلف اعم از گران فروشی و عرضه گازمایع خانوار در بخش‌های دیگر که باعث می شود سهمیه گازمایع خانوارهای واجد شرایط به دستشان نرسد ، با شماره تماس ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت تماس گرفته و شکایت خود را از این طریق مطرح و پیگیری کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست