• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۳-۲۲
  • شناسه خبر: 32960

وام ودیعه مسکن برای زنجانی ها/ مبلغ وام تغییری نکرده است

میزان ودیعه مسکن تغییری نکرده است، مبلغ تسهیلات ودیعه مسکن در سال ۱۴۰۱ برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان حداکثر ۴۰ میلیون تومان بود. متقاضیان برای دریافت وام ودیعه مسکن در سامانه جامع طرح های حمایتی مسکن وزارت راه ...

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» بهزاد کردلو رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی را و شهرسازی استان زنجان اظهار کرد: متقاضیان زنجانی برای دریافت وام ودیعه مسکن می توانند به سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسکن وزارت راه و شهرسازی به آدرس http://saman.mrud.ir مراجعه کرده و ثبت نام کنند.

کردلو گفت: پرداخت وام ودیعه مسکن منوط به دارا بودن سه شرط است و متقاضیان دریافت این تسهیلات باید متأهل یا سرپرست خانوار و دارای فرم «ج» سبز بوده و همچنین دارای اجاره‌نامه رسمی و ثبت شده در سامانه ثبت معاملات املاک و اسکان و دارای کد رهگیری بوده و تاریخ انعقاد اجاره‌نامه واحد مسکونی بعد از ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۱ بوده و مالکیت روز هم نداشته باشند می توانند از امتیاز ودیعه مسکن استفاده کنند.

وی افزود: میزان ودیعه مسکن تغییری نکرده است، مبلغ تسهیلات ودیعه مسکن در سال ۱۴۰۱ برای متقاضیان واجد شرایط در استان زنجان حداکثر ۴۰ میلیون تومان بود.

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه وام ودیعه مسکن، یکی از تسهیلاتی است که در راستای کمک به مستاجران در نظر گرفته شده است گفت: مستاجرانی که از تسهیلات ودیعه مسکن تاکنون استفاده نکردند در اولویت برای دریافت وام خواهند بود و مستاجرانی که در سال‌های گذشته موفق به دریافت تسهیلات ودیعه مسکن شده‌اند در اولویت های بعدی برای دریافت ودیعه مسکن هستند.

کردلو افزود: مستاجرانی که دارای کد رهگیری نیستند می توانند به سامانه املاک و مستغلات آدرس سامانه (amlak.mrud.ir) و (srem.ir) مراجعه کرده و کد رهگیری را به صورت رایگان دریافت کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست