• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۳-۲۳
  • شناسه خبر: 32968

امضای تفاهم نامه هلال احمر با شرکت شهرک های صنعتی زنجان برای احداث پایگاه امدادی

تفاهم نامه همکاری به منظور احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای با شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان امضا شد.

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» حکت اله هاشمی سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان از امضای تفاهم نامه همکاری به منظور احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای با شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان خبرداد.

هاشمی گفت: به منظور بهره مندی از توانمندی های متقابل، ارتقای سطح آمادگی و همکاری متقابل کارگزاران و کارفرمایان در زمان وقوع حوادث، ترویج فرهنگ خود امدادی و همچنین ساماندهی کمک ها و مساعدت های واحدهای صنعتی در مواقع جمع آوری کمک های مردمی، این تفاهم نامه مابین جمعیت هلال احمر استان و شرکت شهرک های صنعتی زنجان منعقد شد.

وی افزود: این تفاهم نامه در راستای تامین زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی نوآوران به منظور احداث پایگاه امداد و نجات با هدف امدادرسانی در حوادث امضا شد و امدادرسانی در حوادث با اولویت واحدهای مستقر در شهرک صنعتی نوآوران ( تخصصی روی) و حوادث جاده ای در آزادراه زنجان – تبریز با همکاری و بهره مندی از توانمندی و پشتیبانی هلال احمر و شرکت شهرک های صنعتی خواهد بود. هاشمی راه اندازی و تجهیز خانه های هلال در واحدهای صنعتی منتخب، برگزاری دوره های آموزشی امداد و کمک های اولیه برای نیروهای شاغل در کارخانه ها و کارگاه های شهرک های صنعتی جهت مقابله با حوادث با همکاری و هماهنگی معاونت صنایع کوچک شرکت و صدور گواهینامه از اهداف انعقاد تفاهم نامه به شمار می رود.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: اجرای مانور امدادی مشترک در شرکت شهرک های صنعتی استان، همکاری برای جذب و عضویت صاحبان مشاغل شهرک های صنعتی در مجمع خیرین هلال احمر و پشتیبانی ترابری در جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به مناطق حادثه دیده کشور از دیگر اهداف امضای تفاهم نامه است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست