• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۳-۲۶
  • شناسه خبر: 33048

قصد شرکت در انتخابات مجلس را ندارم

قصد کاندیدا شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی را ندارم چون برای اعتماد مردمی ارزش قایل هستم و نمی‌خواهم این سرمایه خدشه دار شود.

به گزارش «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت»علیرضا فیروزفر، شهردار زنجان در پاسخ به مسائل مطرح شده درباره حضور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی، به خبرنگاران گفت: قصد کاندیدا شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی را ندارم چون برای اعتماد مردمی ارزش قایل هستم و نمی‌خواهم این سرمایه خدشه دار شود.

فیروزفر گفت: کسب اعتماد و رضایت مردم امری مهم و سرمایه گرانسنگی است و این سرمایه اعتماد و اطمینان مردمی نباید خدشه‌دار شود.
وی افزود: در یک سال گذشته اقدامات خوبی توسط شهرداری زنجان انجام شده است و خدمات ارائه شده توسط شهرداری و شورای شهر زنجان در سال گذشته موجب کسب رضایت نسبی شهروندان شد و شهرداری و شورای شهر زنجان بارها مورد تفقد کریمانه شهروندان قرار گرفته اند که سرمایه بزرگی برای ماست و نباید خدشه دار شود.
فیروزفر ضمن تشکر از همه گروهها و اشخاص که با دعوت خود پیگیر کاندیداتوری وی در انتخابات مجلس بودند، گفت: همه ما موظفیم براساس منویات رهبری در جهت پرشور و باشکوه برگزار شدن انتخابات تلاش کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست