• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۴-۰۴
  • شناسه خبر: 33236

مرکز آموزش علمی کاربردی هلال احمر زنجان دانشجو می پذیرد

مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان زنجان بدون آزمون در سه رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد. هلال احمر از ظرفیت این دانشجویان به عنوان امدادگر و نجاتگر در پایگاه های امداد ونجات جاده ای استف ...

به گزارش« پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» حکمت اله هاشمی سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان در جمع خبرنگاران از آغاز فعالیت مرکز علمی کاربردی جمعیت هلال احمر استان زنجان پس از چهار سال خبرداد.

هاشمی گفت: در زمان حاضر این مرکز با سه رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی فعالیت خود را آغاز کرده که در ادامه با برگزاری آموزش دوره های کوتاه مدت فعالیت های خود را ادامه خواهد داد.

وی افزود: در حال حاضر تحصیل در رشته های کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعی، کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات و در مقطع کاردانی در رشته حرفه ای امدادسوانح در مرکز علمی کاربردی هلال احمر این استان فراهم شده است.

هاشمی گفت: مرکز علمی کاربردی هلال احمر با توجه به رسالت خاص خود دوره های تحصیلی کوتاه مدت را برگزار خواهد کرد که متولی این دوره ها در استان فقط هلال احمر است.

وی گفت: دانشجویانی که در مرکز علمی کاربردی هلال احمر تحصیل خواهند کرد هلال احمر از ظرفیت آنها به عنوان امدادگر و نجاتگر در پایگاه های امداد ونجات جاده ای استفاده خواهد کرد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه گفت: علاوه بر شماره تلفن بیان شده علاقمندان می توانند به صورت حضوری به جمعیت هلال احمر مرکز استان واقع در میدان آزادی – خیابان کشاورز اطلاعات بیشتری کسب کنند گفت: علاقمندان برای تحصیل در این رشته های بیان شده و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۹۱۰۱۴۱۷۹۵ تماس برقرار کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست