• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۴-۱۰
  • شناسه خبر: 33301

دفتر پاسخگویی به متقاضیان نهضت ملی مسکن راه اندازی شد

در راستای مصوبه کارگروه رصد و پیگیری مردمی نهضت ملی مسکن، دفتر پاسخگویی به متقاضیان نهضت ملی مسکن در دو سایت شرق و غرب شهر زنجان راه اندازی شد.

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» اصغر اسماعیلی مدیرکل راه وشهرسازی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به مصوبه کارگروه رصد و پیگیری مردمی نهضت ملی مسکن در ۴ تیر که با حضور استاندار زنجان برگزار شد،متقاضیانی که در مورد پروژه های خود سوال یا ابهامی دارند می توانند به کارشناسانی که به همین منظور در روزهای خاص در محل کارگاه پروژه های شرق و غرب حضور خواهند داشت مراجعه و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

اسماعیلی گفت: متقاضیان از این هفته می توانند در روزهایی که از سوی اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان اعلام خواهد شد در محل های تعیین شده حضور یابند و پیگیر پاسخ سوالات خود، از افراد مربوطه باشند.

وی افزود: هدف از فراهم شدن این فرصت شفاف سازی روند اجرای پروژه ها، تکریم ارباب رجوع و پاسخ به سوالات متقاضیان است و اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به پاسخگویی قاطع و شفاف به متقاضیان جدی است و براین امر اذعان دارد که باید متقاضیان اطلاع کافی از پروژه ها داشته باشند. 

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: در بستری که برای متقاضیان فراهم شده مدیران پروژه ها در کنار کارشناسان پاسخگوی سوالات متقاضیان خواهند بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست