• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۴-۱۳
  • شناسه خبر: 33361

امسال باید ۹۰۰میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده برای شهرداری در نظر گرفته شود

با توجه به اظهارات سازمان امورمالیاتی، امسال حداقل باید ۹۰۰میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده برای شهرداری در نظر گرفته شود.

به گزارش «پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت»علیرضا فیروزفر شهردار زنجان درجلسه رسمی و علنی شورای شهرزنجان اظهار کرد: بعد از آسفالت ریزی حجیم سال گذشته امسال هم فعالیت آسفالت ریزی شروع شده و در آسفالت ریزی دستی جلوتر از سال قبل هستیم.

فیروزفر گفت: ۱۰ اکیپ آسفالت دستی برای لکه گیری و ترمیم خرابی ها در حال فعالیت هستند .آسفالت روکش هم از فروردین شروع شده و تا این لحظه از امسال تناژ آسفالت از سال گذشته بیشتر است. فقط منطقه یک در الهیه ۷هزار تن روکش آسفالت داشته است.

وی افزود: برای امسال توسط خود سازمان عمران حجم خوبی برای آسفالت را شروع کردیم.درسال جدید ۲۶هزار تن عملکرد آسفالت بود که نسبت به شهرهای دیگر خیلی بیشتر استو اولین پیمانکار آسفالت به حجم ۱۵هزار تن و مبلغ اولیه ۳۸میلیارد تومان برای مناطق ۲و ۴در نظر گرفته شده است .

فیروزفر با بیان اینکه هزینه های آسفالت نسبت به گذشته ۱۰برابر شده و هزینه های شهری خیلی سنگین شده است گفت: در سال گذشته ۶۰۰میلیارد تومان مالیات بر ارزش افزوده دریافت شد و ۱۶۰۰میلیارد تومان هزینه شهرداری بود یعنی هزار میلیارد تومان خود شهرداری درآمد هزینه کرده است، درحالی که در سال ۱۴۰۰ کلاً ۷۰۰ میلیارد هزینه شده است

وی افزود: امسال با توجه به اظهارات سازمان امورمالیاتی، حداقل ۹۰۰میلیارد تومان باید مالیات بر ارزش افزوده برای شهرداری در نظر گرفته شود.

شهردار زنجان با بیان اینکه در کشور تقسیم بندی وظایف داریم و براساس قانون اداره کل مالیاتی مسئول وصول مالیات است و بایدخودش هم گزارش آن را ارائه کند گفت:مالیات و عوارض و اخذ آن باید از مجرای مشخصی باشد اینکه هرکسی در این باره گزارش دهد درست نیست و سازمان ها گزارش مربوط به خودشان را بایدخودشان بدهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست