• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۴-۱۳
  • شناسه خبر: 33351

سازمان امورمالیاتی زنجان میزان مالیات وصولی را اعلام کند/مالیات بر ارزش افزوده نشانه تورم است

اعلام میزان واریزی بدون اعلام وصولی ها یک مغلطه است و سازمان امور مالیاتی اعلام کند که دقیقا در زنجان وصولی مالیات بر ارزش افزوده چقدر و سهم شهرداری و بقیه چقدر بوده است.

به گزارش«پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت»مجید ناصحی مقدم رئیس شورای شهر زنجان در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان اظهار کرد: گستره سلیقه های فرهنگی و ورزشی می طلبد که تنوع گسترده ای در برنامه های فرهنگی و ورزشی زنجان داشته باشیم که بتوانیم تمام سلایق را پوشش دهیم. و مفهوم این موضوع برنامه ریزی سلیقه ای نیست و سعی می کنیم پاسخگوی همه مردم باشیم.

ناصحی مقدم گفت: سازمان امورمالیاتی هرسه ماه گزارش میدهد که چه مبلغی واریز میکند و این را همه می دانند . آن چیزی که نمی گوید میزان وصولی مالیات است که باید اعلام کند.

وی افزود: اعلام میزان واریزی بدون اعلام وصولی ها یک مغلطه است و سازمان امور مالیاتی اعلام کند که دقیقا در زنجان وصولی مالیات بر ارزش افزوده چقدر و سهم شهرداری و بقیه چقدر بوده است.

حسین حمزه لوء پاک نیز گفت: اخذ مالیات بر ارزش افزوده گزارش مثبتی نیست چون نشان دهنده تورم است،هرچند که بخشی از آن به دلیل برگشت مالیات برخی شرکتهای زنجان است که در زنجان وصول شده است.

حمزه لو با اشاره به افزایش ۳برابری هزینه ها گفت: کسانی که مدام از واریز مبلغ مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری حرف می زنند،تورم را به میزان قبل برگردانندچون هزینه خدمات شهری هم در این مدت بالا رفته است.

وی افزود: به نظر می رسد برخی ادارات دولتی علیه دولت گزارش می دهند چون مالیات بر ارزش افزوده نشان از تورم است.

حمزه لو گفت: ارزش افزوده وابسته به تورم است ولی به گونه ای در استان جا افتاده که گویا مالیات بر ارزش افزوده فقط از سال ۱۴۰۰پرداخت شده است در حالی که همیشه بوده و دریافت می شده است.

.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست