• تاریخ: ۱۴۰۲-۰۷-۰۳
  • شناسه خبر: 34757

کمک‌ ۸۸ میلیارد ریالی در مرحله نخست جشن عاطفه ها در زنجان / جشن عاطفه‌ها تا ۱۵ مهرماه ادامه دارد

مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در فضای مجازی و از طریق مراکز نیکوکاری اجرا شد و کمک‌‎ها به ۸۸ میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال رسید و در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز ۲ هزار و ۵۶۷ پایگاه دایر و در مدارس نیز یک هزار و ۸۰۰ آموزشگاه میزبا ...

به گزارش« پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» روح‌اله صالحی مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اجرای جشن عاطفه‌ها از اول شهریور آغاز شده و تا ۱۵ مهرماه در استان ادامه خواهد داشت.

صالحی گفت: مرحله نخست جشن عاطفه‌ها در فضای مجازی و از طریق مراکز نیکوکاری اجرا شد کمک‌‎ها به ۸۸ میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال رسید و در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها نیز ۲ هزار و ۵۶۷ پایگاه دایر و در مدارس نیز یک هزار و ۸۰۰ آموزشگاه میزبان جشن خواهند بود.

وی افزود: فردا این جشن به صورت نمادین در مدرسه شاهد ریحانه واقع در خیابان زیبنیه غربی زنجان با حضور مسئولین و دانش آموزان نواخته خواهد شد و کمک‌های جمع‌آوری شده در قالب آن توسط اولیای مدارس توزیع می‌شود.

صالحی گفت: این جشن با همکاری بسیج مستضعفین، آموزش و پرورش و مراکز نیکوکاری و صدا و سیما در حال اجراست و هدف از آن حمایت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه به ویژه دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد، توسعه، ترویج و تقویت فرهنگ احسان و نیکوکاری و بسط و تعمیق مسئولیت‌های اجتماعی است.

وی با دعوت از خیرین برای حضور در این جشن افزود: خیرین می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۰۲۴*۸۸۷۷* و شماره تماس نیکوکاری ۳۳۱۱۶ یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت مجازی ۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۲۰ ۶۰ در تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان مستعد نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان مشارکت کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست