• تاریخ: ۱۴۰۳-۰۱-۲۵
  • شناسه خبر: 37720

استقبال بیش از ۷۰ هزار نفری زنجانی ها از طرح «زندگی با آیه‌ها»

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: پیش‌بینی ما این بود که تا پایان ماه مبارک رمضان در استان حدود ۴۰ هزار نفر درطرح «زندگی با آیه ها» شرکت کنند اما با استقبال ویژه زنجانی ها به بیش از ۷۰ هزار نفر رسید.

به گزارش«پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» حجت‌الاسلام احمدی ، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: در ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از ۷۰ هزار نفر در پویش زندگی با آیه ها در زنجان شرکت کردند و مورد استقبال خوب زنجانی ها قرار گرفت .

احمدی گفت: به لطف خداوند متعال، در ماه مبارک رمضان امسال، با مشارکت تحسین برانگیز فعالان مردمی و حمایت شایسته و مناسب ظرفیت‌های حاکمیتی و دولتی، شاهد شکل‌گیری یک جریان هم‌افزای ملی قرآنی با عنوان کوتاه ولی گویا و صمیمی «زندگی با آیه‌ها» بودیم.

وی افزود: جریانی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) دو مرتبه، از جمله در خطبه‌های نماز عید سعید فطر، از برنامه‌های قرآنی امسال با تعابیری همچون «جلوه‌ قرآن در سراسر این ماه، چشم‌گیر بود»، «از نقاط برجسته‌ ماه مبارک امسال، برنامه‌ها و تفاوت‌های قرآنی بود» و «از همیشه درخشان‌تر و زیباتر جلوه کرد»، تعریف و تمجید نمودند که موجب خرسندی و امیدواری جامعه فرهنگی، قرآنی و اصحاب رسانه شده و خستگی ماه‌ها تلاش بی‌وقفه را از دل و جان تمامی خادمان قرآن زدود.
احمدی با بیان اینکه  ترویج و تعمیق سبک زندگی قرآنی در جامعه از اهداف اصلی این طرح ملی ‌است گفت: پیش‌بینی ما این بود که تا پایان ماه مبارک رمضان در استان حدود ۴۰ هزار نفر در این طرح شرکت کنند با استقبال ویژه زنجانی ها به بیش از ۷۰ هزار نفر رسید .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار کرد: برای تبلیغ طرح زندگی با آیه ها از ظرفیت صدا وسیما، فضای مجازی، شبکه امامان و مبلغین به‌ویژه جلسات جزء‌خوانی قرآن کریم در همه شهرستان‌ها و بخش‌ها استفاده کرده و شرکت‌کننده نیز داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه این طرح هر روز ۵ برنده داشته که به‌صورت روزانه اعلام می‌شوند، تصریح کرد: گفتمان سازی قرآنی و تبدیل مفاهیم منتخب قران کریم به باورها، اندیشه ها و رفتارهای عملی در بین تمامی اقشار مختلف مردم به مناسبت ماه مبارک رمضان از نتایج اجرای طرح «زندگی با آیه ها» در استان زنجان است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست