• تاریخ: ۱۴۰۳-۰۲-۲۵
  • شناسه خبر: 38151

تخصیص پروژه برای ۷ هزار واحد مسکونی با الگوی جدید چندخانواری در طرح نهضت ملی مسکن

تاکنون بیش از ۲۰ هزار واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در استان زنجان تخصیص پروژه شده است و ۷هزار واحد باقی‌مانده نیز با تامین زمین با الگوی جدید چندخانواری تخصیص پروژه خواهد شد.

به گزارش « پایگاه خبری-تحلیلی پیام ملّت» جعفر قزوینیان، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی چهار سال در طرح نهضت ملی مسکن ۶۸ هزار و ۱۱۲واحد مسکونی در قالب ملکی، استیجاری، مسکن روستایی در استان زنجان تولید خواهد شد که از این تعداد ۴۸ هزار و ۱۱۲ واحد شهری و ۲۰ هزار واحد مسکن روستایی است.

قزوینیان گفت: برنامه تولید مسکن شهری در قالب بخش خصوصی (خودمالکی ۱۲ هزار و ۲۸ واحد مسکونی) مشخص شده و در محلات هدف بازآفرینی شهری نیز ۹ هزار و ۲۱ واحد است.

وی افزود: همچنین سهم کل استان از برنامه چهار ساله تولید مسکن شهری در قالب مسکن حمایتی توسط دولت ۲۷ هزار و ۶۳ واحد مسکونی تعیین شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۰ هزار واحد مسکونی در استان زنجان تخصیص پروژه شده است، گفت: ۷۰۰۰ واحد باقی‌مانده نیز به زودی با الگوی جدید چند خانواری با تامین زمین ،تخصیص پروژه خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه ارتباط با متقاضیان نهضت ملی مسکن توسط این اداره‌کل تقویت و مسائل به صورت خیلی شفاف بیان خواهد شد گفت: ما مشکلات را نفی نمی‌کنیم ولی باید متقاضیان نیز شرایط را درک کنند، ضمن اینکه از ظرفیت متقاضیان به عنوان نماینده همراه در بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان استفاده می‌شود تا از این طریق اطلاع‌رسانی لازم از روند اجرایی پروژه‌ها به متقاضیان انجام شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست